Експерт пояснив, чому подорожчав бензин

06.01.2018 г. в 23:50, lb.ua

Основна причина подорожчання бензину в Україні – це ріст цін на нафту у світі.

“Цього разу основним драйвером зростання вартості нафти стали події в Ірані. У нафтовидобувній країні ціни досягли трирічного максимуму – 68 доларів за барель”, – каже директор консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн, пише LB.ua.

Експерт наголосив, що минулого року в основному ціни на нафту коливалися в діапазоні $50-55 за бар.

“Незважаючи на підйом цін протягом всієї осені і грудня, більшості українським АЗС не вдалося вийти на нормативний рівень рентабельності. Тобто ціни росли, але меншими темпами, ніж це диктувала кон’юнктура. У жовтні-листопаді 2017 року багато мереж спрацювали в нуль або з невеликим плюсом. Тому недавнє подорожчання – це ще і реакція ринку, який вирішив привести ціни у відповідність з економічною реальністю”, – зауважив Куюн.

Він додав, що у прив’язці до валюти ціна бензину насамперед залежить від цін на нафту.

“Останній виток зростання цін на нафтопродукти підтримали не всі АЗС в Україні. Так, у двох мережах паливо подорожчало на 1 гривню. Дехто підняв ціну на 20-30 копійок за літр палива. Є ті, хто поки не відреагував на підняття цін”, – підсумував експерт.

загрузка...
Еще одна новость

Вперед, в прошлое: разрешит ли ВР растамаживать авто от 1995 года выпуска

06.01.2018 г. в 23:50, auto.ria.com

Тема «обратных перемоток», как мы называли наши обзоры событий уходящего года, похоже, пришлась по вкусу народным депутатам. Законопроект №7457, недавно зарегистрированный в Верховной Раде, тоже может «перемотать время назад» — если только он станет законом. О чем речь: документ предлагает изменить график введения в Украине эконорм Евро для автомобилей…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Порошенко приголомшив водіїв гучною новиною

06.01.2018 г. в 23:50, autotheme.info

У цьогорічному бюджеті на будівництво доріг, у тому числі через Дорожній фонд, закладено 44 млрд гривень. Про це у Facebook повідомив Президент України Петро Порошенко. “Дорога – символ руху вперед, а хороша дорога означає ще і рух у правильному напрямі. Масштабне будівництво та ремонт доріг по всій Україні, розгорнуте у 2017, і надалі набиратиме…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть