Деяким українським водіям підготували сюрприз

07.01.2018 г. в 15:05, varta.kharkov.ua

Усі водії з інвалідністю будуть внесені в єдину базу даних. Щоправда, таку ініціативу запровадять лише у Львівській області, передає Справжня Варта.

За інформацією, наданою прес-центром Патрульної поліції Львівщини, в місті невдовзі очікується створення певної бази, згідно з якою будуть відбуватися перевірки транспортних засобів із позначкою «Водій з інвалідністю».

До цього рішення дійшла комісія доступності Львівської міської ради після чергового засідання, на якому правоохоронці доповіли про усі недоліки та проблеми, що виникають з розпорядниками паркувальних місць. Крім того, патрульні висунули кілька пропозицій з питань маркування та позначення парковок для маломобільних груп жителів. Інспектори запропонували створити загальну базу автомобілів, які мають позначки «Водій з інвалідністю», для того щоб легко ідентифікувати правопорушників, котрі займають місця осіб з обмеженими можливостями.

До цієї справи заплановано долучити громадські організації, що об’єднують осіб з інвалідністю.

загрузка...
Еще одна новость

Ограничение скорости 50 км/ч: юрист предупредил о лазейке для лихачей (видео)

07.01.2018 г. в 15:05, www.obozrevatel.com

В Украине отсутствуют механизмы фиксации превышения скоростного режима транспортными средствами, поэтому за такое нарушение водителя невозможно привлечь к ответственности. Об этом в эфире ObozTV заявил автоюрист Богдан Глядык, комментируя ограничение максимальной скорости автомобилей в населенных пунктах до 50 км/ч. "С 2015 года в Украине нет ни одного водителя, который легально был бы привлечен к ответственности за превышение разрешенной скорости движения. Мы можем установить 10 км/ч в населенных пунктах, но пока не будет фиксации этой скорости, возможности привлечь к ответственности за нарушение такого требования ПДД, до тех пор никто не будет придерживаться этого скоростного режима. Ну установили 50 км/ч, но водители все знают, что никто не ведет фиксации", - отметил он. По его словам, данная норма должна существенно повлиять на статистику смертей на дорогах. "Действительно,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Аваков зробив водіям на «евробляхах» нечуваний подарунок

07.01.2018 г. в 15:05, zik.ua

Ймовірно, влада заборонила фіксувати випадки порушень ПДР, які скоїли водії автомобілів на іноземній реєстрації. Адже тоді статистика аварій на дорогах була б вражаючою. Таку думку в ефірі телеканалу ZIK висловила директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук. «Міністр Аваков особисто дав наказ не фіксувати порушення ПДР, якщо автомобіль має іноземну реєстрацію. Адже дуже багато водіїв на «евробляхах» не дотримуються правила. Якби їх теж враховували, то статистика була б дуже плачевною», – каже гостя програми. Експерт підкреслила: українці бачать статистику злочинності, тому потрібно обманювати їх помилковими цифрами. «Від кого ми приховуємо статистику? Хіба українцям невідомо, які страшні аварії відбуваються на дорогах? Держава заплющує очі, а так не можна, коли ми проводимо реформи. Керівник краї…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть