Українським водіям підготували сюрприз

07.01.2018 г. в 21:05, varta.kharkov.ua

Усі водії з інвалідністю будуть внесені в єдину базу даних. Щоправда, таку ініціативу запровадять лише у Львівській області, передає Справжня Варта.

За інформацією, наданою прес-центром Патрульної поліції Львівщини, в місті невдовзі очікується створення певної бази, згідно з якою будуть відбуватися перевірки транспортних засобів із позначкою «Водій з інвалідністю».

До цього рішення дійшла комісія доступності Львівської міської ради після чергового засідання, на якому правоохоронці доповіли про усі недоліки та проблеми, що виникають з розпорядниками паркувальних місць. Крім того, патрульні висунули кілька пропозицій з питань маркування та позначення парковок для маломобільних груп жителів. Інспектори запропонували створити загальну базу автомобілів, які мають позначки «Водій з інвалідністю», для того щоб легко ідентифікувати правопорушників, котрі займають місця осіб з обмеженими можливостями.

До цієї справи заплановано долучити громадські організації, що об’єднують осіб з інвалідністю.

загрузка...
Еще одна новость

Южанина: Нельзя позволить растаможку «евроблях» по амнистии

07.01.2018 г. в 21:05, biz.nv.ua

Украина может воспользоваться опытом Молдовы в вопросе урегулирования ситуации с автомобилями с иностранной регистрацией, считает нардеп от Блока Петра Порошенко Нина Южанина. В Украине нужно применить понижающий коэффициент к действующим ставкам акцизного налога на автомобили с иностранной регистрацией, которые уже ввезены из-за рубежа. Об этом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

11 легкових автомобілів, які гарантовано проїдуть півмільйона кілометрів

07.01.2018 г. в 21:05, from-ua.com

Американська компанія iSeeCars.com склала рейтинг безвідмовних машин, які можуть легко проїхати півмільйона кілометрів, незалежно від кліматичних умов і навичок водія, передає from-ua.com. Honda Civic Показники продажів є очевидним підтвердженням успішності Honda Civic. Щороку компактна модель входить в списки найпопулярніших машин в світі. До…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть