Українським водіям повертають спірний обов’язок

08.01.2018 г. в 00:33, autonews.ua

Найближчим часом українським водіям слід готуватися до повернення техогляду автотранспорту, який підноситься владою як неминучість. Перші розмови про можливість повернення техогляду стали виникати чи не відразу після його відміни, пише Autonews.ua.

Відповідний законопроект, зареєстрований в комітеті Верховної ради під №7317, має всі шанси стати повноцінним законом.

Сучасною альтернативою цій процедурі, на думку розробників нового законопроекту, повинна стати «Перевірка на придатність до експлуатації». Видавати відповідні свідоцтва про придатність зможуть приватні компанії, які пройшли необхідні державні перевірки.

Періодичність проведення такої перевірки, на думку авторів законопроектів, повинна становити для легкових автомобілів, що не використовуються в комерційних цілях – через чотири роки після дати першої реєстрації, а далі – раз на два роки.

Для мотоциклів перевірка стане обов’язковою фактично раз на два роки. Крім того, перевірки будуть обов’язкові при реєстрації або перереєстрації транспортних засобів, зміні власника, внесення змін в конструкцію, а також виїзд за межі митного контролю України.

Нагадаємо, що раніше скасування техогляду було викликане колосальним рівнем корупції в цьому середовищі, коли проходження огляду фактично зводилося до придбання заповітного талончика у інспектора МРЕВ.

загрузка...
Еще одна новость

Как нельзя ездить в плохую погоду: 6 простых правил

08.01.2018 г. в 00:33, «Автовод»

Главнейшее правило зимней езды — безопасная дистанция. Но какую дистанцию считать безопасной? В еле ползущей пробке достаточно расстояния в один корпус автомобиля. Но на скорости 60 км/ч такой дистанции будет недостаточно. Правила не дают четкой цифры в метрах, поэтому в каждой ситуации её нужно определять самостоятельно, пишет Avtodream Обычно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українським водіям підготували сюрприз

08.01.2018 г. в 00:33, varta.kharkov.ua

Усі водії з інвалідністю будуть внесені в єдину базу даних. Щоправда, таку ініціативу запровадять лише у Львівській області, передає Справжня Варта. За інформацією, наданою прес-центром Патрульної поліції Львівщини, в місті невдовзі очікується створення певної бази, згідно з якою будуть відбуватися перевірки транспортних засобів із позначкою «Водій…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть