Народний депутат зробила гучну заяву щодо «євроблях»

09.01.2018 г. в 00:01, biz.nv.ua

Голова податкового комітету Ради Ніна Южаніна вважає, що автомобілі на єврономерах порушують митні правила і безпеку.

“Автомобілів на єврономерах в країні дуже багато. Це не добре. Ці автомобілі порушили не тільки митні правила, а й порушують безпеку на дорогах. Досить часто такі автомобілі порушують правила дорожнього руху. І роблять це помітно з такою особливою пристрастю”, – заявила Южаніна в інтерв’ю “Новое Время. Бізнес”.

“Більше того, велика частина таких автомобілістів навіть не мають страхування цивільної відповідальності. Тобто взагалі не несуть ніякої відповідальності на дорозі. Проблеми з цим нікуди не зникли, а навпаки проблема загострилася, адже таких автомобілів стало значно більше останнім часом”, – заявила вона.

Окрім того, на думку голови податкового комітету Верховної Ради, зниження мит і зборів на ввезення транспортних засобів з-за кордону має бути економічно обґрунтованим. За словами Южаніної, для того, щоб прийняти рішення про зниження ввізних мит, комітет парламенту повинен отримати від Асоціації міст, від інших міністерств, пов’язаних з розрахунками, дані про пропускну спроможність українських доріг.

Нагадаємо, що лише чверть автівок на єврономерах мають страхові поліси.

При цьому, за даними Департаменту патрульної поліції, за перше півріччя 2017 року Україні відбулося 4,5 тис ДТП за участю водіїв транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає автомобілі з іноземними транзитними номерами проблемою безпеки в Україні.

загрузка...
Еще одна новость

Психологический портрет водителя авто на иностранных «бляхах»

09.01.2018 г. в 00:01, from-ua.com

Психологический портрет человека за рулем автомобиля на иностранных номерах описал Генеральный директор Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко на своей странице в ФБ. Ниже приводим публикацию эксперта без каких-либо изменений со стороны редакции, пишет begemot.media: 1) Требует разрешить не растаможивать авто…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украина может решить проблему «евроблях» по молдавскому сценарию

09.01.2018 г. в 00:01, news-facts.com

Еще в начале сентября 2017 года водители автомобилей с иностранной регистрацией проводили акцию протеста у стен Верховной Рады, требуя от правительства принятия закона, который бы регулировал вопрос легализации «евроблях», завезенных в Украину в обход существующих таможенных правил. Уже наступил 2018 год, а вопрос автомобилей с еврономерами так и остается…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть