Стало відомо, скільки коштуватиме бензин у січні

09.01.2018 г. в 21:52, eizvestia.com

З грудня ціни на АЗС піднялися в середньому по країні на 60-70 копійок. Найбільше подорожчав А-95 – на 72 коп, А-95 – на 60 копійок, 92-й – на 58 копійок. Дизпаливо виросло в ціні на 62 копійки. Навіть автогаз, який з осені дешевшав, став дорожче на 22 копійки.

Підвищення цін більш помітно, якщо вважати, на скільки подорожчало заправка повного бака. Наприклад, заправити бак на 48 літрів дорожче на 27,84-34,56 грн і обійдеться в загальній сумі в 1237-1397 гривень.

У січні і лютому продажі палива на АЗС зменшується через падіння попиту – в цей період українці менше їздять. Тому заправки не підвищуватимуть ціни для збільшення прибутку, інакше такий крок ще більше вдарить по доходах.

Інша справа – перераховані вище причини.

За останній тиждень долар подорожчав на 30 копійок, а євро – на 40. Це вже дає підстави для підняття цін на бензин на 25 копійок через тиждень.

За прогнозами, у цьому році серйозних стрибків цін на нафту не буде, але збережеться тренд до її поступового подорожчання. Тому причин до здешевлення палива за рахунок вартості нафти цього року не буде.

загрузка...
Еще одна новость

Водії вимагають збільшення дозволеної швидкості

09.01.2018 г. в 21:52, 24tv.ua

Кияни пропонують дозволити рух важливими магістралями столиці України зі швидкістю, що становить понад 50 кілометрів за годину. Такий крок вони пояснюють неефективністю обмеження швидкості до 50 кілометрів за годину на таких дорогах. Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міськради, пише 24 канал. Як констатує її автор Костянтин Морозов, з 1го січня 2018 року в населених пунктах максимальну швидкість на дорогах обмежено до 50 кілометрів за годину. «Це обмеження може бути актуальним для досить вузьких та спокійних вулиць середмістя, на яких є багато наземних пішохідних переходів, світлофорів тощо. Водночас у місті є досить велика кількість широких доріг, що часто є розділеними відбійниками, не містять перехресть, світлофорів, наземних пішохідних переходів, для яких це обмеження стає неефективним та безглуздим»,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Россия не пропускает украинский транспорт из-за введения биометрического контроля

09.01.2018 г. в 21:52, journalist.today

Российская сторона отвечает провокационными действиями на введение Украиной с 1 января 2018 пограничной системы фиксации биометрических данных иностранцев и лиц без гражданства. Об этом заявил первый заместитель председателя Государственной пограничной службы Василий Серватюк, сообщает Департамент коммуникации МВД Украины. «Как мы и ожидали, во время праздничных дней состоялись провокационные действия против наших граждан со стороны Российской Федерации в связи с введением биометрического контроля. Только в течение сегодняшних суток российская сторона отказалась пропускать 18 наших транспортных средств, без составления соответствующих документов и объяснения причин», - сказал Серватюк. По словам первого заместителя главы, ГПСУ ожидает еще больше провокаций со стороны страны-агрессора, поэтому пункты пропуска усилены техникой и личным составом. Первый заместитель председателя…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть