Роз’яснення МВС щодо змін до правил дорожнього руху

12.01.2018 г. в 15:42, autotheme.info

З 1 січня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10.11.2017 № 883 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», прийнята за ініціативою Міністерства внутрішніх справ. Відтепер існує обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год.

Також працює новий Порядок видачі посвідчення водія. Наразі перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватиметься на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі особою не було вчинено три і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень було не більше двох, або взагалі не було, то громадянин обмінює тимчасове посвідчення на постійне (постанова КМУ від 10.11.2017 № 885 «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами»).

Звертаємо вашу увагу на те, що зміна розміру штрафів неможлива без внесення відповідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення Верховною Радою України.

Отже, нова система штрафів ще не почала діяти.

Нагадаємо, МВС пропонує установити штраф 3400 гривень (зараз штраф за це правопорушення 510 гривень) за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більше, ніж на 50 км/год.

За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф 3400 гривень та передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців. У 20 разів пропонується збільшити розмір штрафу за управління транспортом без права керування – він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, сплачуватимуть штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.

загрузка...
Еще одна новость

Как полиция будет бороться с нарушителями на евробляхах

12.01.2018 г. в 15:42, uainfo.org

Руководство МВД запретило фиксировать случаи нарушений ПДД, которые совершили водители на автомобилях с иностранной регистрацией. Иначе статистика аварий на дорогах была бы и вовсе шокирующей. Таким мнением поделилась директор Центра Балто-Черноморских исследований Ирина Верещук. «Министр Аваков лично дал приказ не фиксировать нарушения ПДД, если…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На каких киевских магистралях могут разрешить движение со скоростью более 50 километров в час

12.01.2018 г. в 15:42, fakty.ua

«Новый год пришел к нам с новостью: движение в населенных пунктах ограничили 50 километрами в час. Пока в праздничные дни было мало машин, такие темпы на столичных периферийных дорогах (с пешеходными переходами и светофорами) еще понятны, но после выходных на просторных магистралях этот скоростной режим уже раздражает водителей. Теперь многие даже…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть