В Україні зроблять швидкісні автобани

12.01.2018 г. в 19:11, gs.fm

Радник глави “Укравтодору” Олександр Кава розповів про дороги державного значення, які побудують в 2018-2022 роках Про це повідомляє “Голос столиці”.

“За цей час повинна бути побудована повністю дорога М31 Решетилівка – Кобеляки – Дніпро. Планується реконструкція дороги М03 Київ – Полтава – Харків, яка матиме чотири смуги руху на всій протяжності. Також буде побудований в рамках цієї концепції північний об’їзд міста Львова, східний об’їзд міста Тернопіль, завершено будівництво об’їзної дороги навколо Знам’янки та навколо Лубен”, – наголосив він.

Кава також додав, що концепція передбачає будівництво нових доріг на умовах концесії.

“Це дорога від Києва до Білої Церкви по новій трасі при тому, що стара дорога буде виконувати роль безкоштовної альтернативи. Крім того, планується будівництво дороги від Львова до кордону з Польщею, яка буде з’єднана з польським автобаном А4, який йде уздовж всієї південної Польщі, а також будівництво нової дороги першої категорії від Львова через Стрий до Мукачево”, – сказав він.

За його словами, це будуть дороги з 4-6 смугами руху з максимально можливим швидкісним режимом.

На українські дороги у 2018 році виділять близько 47 млрд грн. У цьому році Міністерство інфраструктури планує детальніше зайнятися проектом, що з’єднає Чорне море з ЄС.

загрузка...
Еще одна новость

Самый дешевый кроссовер с полным приводом в Украине

12.01.2018 г. в 19:11, cardiagram.com.ua

Полноприводные кроссоверы – сегодня далеко не редкость. Однако многие из них стоят весьма недешево и для большинства украинцев просто не по карману. Так во сколько же обойдется самый дешевый паркетник в Украине? Чтобы ответить на этот вопрос, мы изучили украинский рынок вездеходов. Если вы посмотрите ТОП-10 самых популярных автомобилей…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Неотвратимость наказания и тотальный контроль – Дубневич рассказал, как сократить число ДТП

12.01.2018 г. в 19:11, uainfo.org

Глава Комитета ВРУ по вопросам транспорта Ярослав Дубневич назвал проблему безопасности движения острой и требующей неотложного решения. По мнению депутата, число смертельных ДТП можно снизить, если будут выполнены несколько условий. В частности, следует внедрить систему неотвратимости наказания нарушителей ПДД и постоянно контролировать ситуацию…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть