Автобус «Тюльпан» від чернігівського автозаводу будуть купувати в Європі

13.01.2018 г. в 13:40, autonews.ua

Чернігівський автозавод у 2017 році виготовив більше 200 транспортних засобів, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AutoNews.

На Чернігівському автозаводі, що входить в корпорацію «Еталон» говорять, що в 2017 році вони виробили більше 200 транспортних засобів. Як для сучасного стану українського автопрому це непоганий показник, особливо якщо згадати, що в 2016 році зі стін заводу виїхав лише десяток автобусів.

«Ми визначили основні моделі стандарту Євро-5, виробництвом яких і займаємося. Це міський автобус А08128, шкільний автобус А08116Ш (який ми виробляємо і активно продаємо), автобус DAF екологічного стандарту Євро-5. Також зараз у нас є нова розробка – вже готовий автобус А08432 «Тюльпан» стандарту Євро-6. Уже є пропозиції про постачання його в Європу, але спочатку потрібно пройти сертифікацію, а це займе приблизно півроку», – говорить глава правління «Чернігівського автозаводу» Валерій Купцов.

На підприємстві кажуть, що в 2017 році зробили великий акцент на нових технологіях і у застосуванні нових матеріалів.

«Наприклад, в «Тюльпані» якщо каркас з чорних металів, то він зсередини і зовні повністю покритий акрікоррозіоним захистом, вся нижня «спідниця», дверцята – це алюміній. Далі йде нержавіюча сталь. Зверху – рулонний полімер, пластик, передня і задня частина – склопластик. Усередині застосовуються тканини, які відповідають всім європейськи вимогам. Це продовжить життя всього транспортного засобу. І ці нові матеріали застосовуються до всього нашого модельного ряду», – зазначив Валерій Купцов.

загрузка...
Еще одна новость

Владельцы еврономеров готовы слить своих полиции

13.01.2018 г. в 13:40, autonews.ua

В МВД признали, что пока не представляют, как отправлять «письма счастья» владельцам «еврономеров» и в случае чего наказывать их. Но, как оказалось, такой механизм готовы предложить сами владельцы «еврономеров». Autonews.ua узнали, на каких условиях «Авто Евро Сила» готова предоставить МВД и таможенникам базу владельцев «еврономеров», а также почему…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Інспекція острівця безпеки на трасі Київ - Чернігів

13.01.2018 г. в 13:40,

Інтернет сколихнуло відео - водій перекинувся через новий острівець безпеки на трасі Київ - Чернігів. Чи дійсно острівець безпечний?

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть