Як відкрити замерзлий замок дверей машини

14.01.2018 г. в 11:24, m2motors.com.ua

Для розморожування замка дверей автомобіля можна використовувати гальмівну рідину. Але при цьому потрібно пам’ятати, що її складові вбирають вологу і є агресивними до лакофарбового покриття. Так що після використання гальмівної рідини можна не тільки отримати знову замерзлі замки, але і вицвілу фарбу.

Можна скористатися спиртом. З льодом спирт впорається добре, але тільки залишиться запах. Звичайно ж, краще звернутися до інших не менш ефективних методів.

До таких можна віднести різні витискувачі вологи, з яких найвідомішим є англійський засіб WD-40. Правда, вони не завжди зможуть допомогти. В такому випадку залишається один спосіб – гріти. На замок можна накласти звичайну медичну грілку, наповнену окропом. Замінити її може пластикова пляшка або поліетиленовий кульок (краще кілька, вкладених один в одного).

Деякі автовласники застосовують відкритий вогонь від газети згорнутої в трубку. Але це робити небезпечно, так як високий ризик спалити ущільнювачі дверей і пошкодити фарбу.

Також небезпечно гріти ключ запальничкою. У сусіда можна попросити нагрітий прикурювач і спробувати розморозити замок двері машини. Після того як дверки автомобіля вдасться відкрити, циліндровий механізм замка слід обробити поглиначем вологи. Сюди також можна додати і графіт. Рекомендується також залити в замок мастило, це на якийсь час допоможе вирішити проблему.

загрузка...
Еще одна новость

Во Франции за мобильный телефон у водителей будут отбирать «права»

14.01.2018 г. в 11:24, autonews.ua

Водитель, отвлекшийся за рулем на мобильный телефон, — не редкость в наши дни. Да что греха таить, каждый второй «зависает» в соцсетях или болтает по телефону управляя автомобилем. Как результат ДТП. Профилактическими беседами и штрафами, как показывает практика, это не лечится. Выходит, нужно ужесточать наказание. Но пока у нас к этому только…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новый скоростной режим и ответственность водителей

14.01.2018 г. в 11:24, comments.ua

Видеофиксация наружений ПДД на дорогах невозможна С началом нового года в силу вступило постановление Кабмина №883, предусматривающее внесение изменений в правила дорожного движения. В частности, документ предусматривает ограничение максимальной скорости в черте города до 50 километров в час и лимитацию срока действия водительских прав, выданных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть