«Божевільний» КрАЗ KRAZy Crocodile – унікальна вантажівка в єдиному екземплярі

14.01.2018 г. в 13:45, mashyna.com.ua

Ця шикарна вантажівка під власним ім’ям KRAZy Crocodile була побудованав 2008-му році на заводі КрАЗ в якості шоу-стоппера для виставок, пише Твоя МАШИНА.

Донором крокодилу послужив внутрішньозаводський тягач КрАЗ-255Б 1972 го року випуску, всі агрегати залишилися без змін, а ось зовнішній вигляд вражає!

Агресивні відбійники, велика кількість хрому і додаткового освітлення, кулемет на даху, величезні колеса – як то кажуть справжній воїн апокаліпсису. До кабіні творці машини прибудували комфортний спальник, спочатку планувалося продублювати органи управління вантажівкою, але пізніше від цієї ідеї відмовилися просто встановивши декоративне кермо і другу панель приладів.

загрузка...
Еще одна новость

Неотвратимость наказания и тотальный контроль: Рада готовит новый пакет законов по ПДД

14.01.2018 г. в 13:45, autonews.ua

Не успели автомобилисты адаптироваться к скоростным ограничениям и дождаться новых штрафов, как в Раде взялись за очередной пакет законодательных инициатив по ПДД. Глава Комитета ВРУ по вопросам транспорта Ярослав Дубневич назвал проблему безопасности движения острой и требующей неотложного решения. По мнению депутата, число смертельных ДТП можно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як відкрити замерзлий замок дверей машини

14.01.2018 г. в 13:45, m2motors.com.ua

Для розморожування замка дверей автомобіля можна використовувати гальмівну рідину. Але при цьому потрібно пам’ятати, що її складові вбирають вологу і є агресивними до лакофарбового покриття. Так що після використання гальмівної рідини можна не тільки отримати знову замерзлі замки, але і вицвілу фарбу. Можна скористатися спиртом. З льодом спирт впорається…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть