У соцмережах зріє бойкот для АЗС через постійне зростання цін на паливо

15.01.2018 г. в 09:40, uainfo.org

Небувале зростання цін на бензин може змусити киян піти на безпрецедентні заходи

У соцмережах жителі столиці стали закликати бойкотувати АЗС, як це роблять в Європі. Тим самим кияни планують змусити бензинових магнатів знизити вартість продукції.

«Усім водіям! Відмінна ідея як боротися з цінами на бензин! Ціни на паливо стрімко ростуть, ще трохи і ми побачимо 30-35 гривень за літр, а може бути і більше. В Європі водії намагалися боротися з цінами акцією «Не купуй паливо один день», яка пройшла кілька місяців тому. Виробники палива лише посміялися над цим, розуміючи, що довго тривати це не може: наслідки для автовласників виявляться більш згубні, ніж для них.

Але на основі цієї акції виникла ідея нової, куди більш ефективною! Коли ціни продовжують рости з такою гнітючою стабільністю – ми повинні вживати заходів! Щоб зробити це без будь-яких незручностей для себе, протягом двох місяців не купуємо бензин і дизельне паливо на заправці найбільшого постачальника регіону. Якщо паливо не будуть купувати довгий період – продавець буде змушений знижувати ціни. Коли вони знизять ціни – інші продавці будуть змушені зробити те ж саме! Але для досягнення ефекту, нам потрібно, щоб ці компанії втратили дійсно тисячі клієнтів», – написала Еліна Галва.

При цьому план дуже простий і хитрий: не купувати бензин у найбільшого постачальника. Адже бойкотувати всіх неможливо, а ось якщо найбільший учасник ринку буде змушений знизити ціни, за ним це зроблять і інші.

При цьому автор публікації впевнена, що спільними зусиллями до акції можна підключити величезну кількість людей.

«Просто надсилайте це повідомлення і люди перестануть купувати. Якщо кожен, кому набридло платити корпораціям шалену ціну за бензин з надр своєї землі, перешле це повідомлення наступним 10 людям – вже через тиждень у цій акції братимуть участь 300 мільйонів чоловік», – стверджує вона.

Ідея моментально знайшла підтримку у інших користувачів, які впевнені, що навіть один день колективного бойкоту може вплинути на зниження цін.

загрузка...
Еще одна новость

Куда исчезает масло?

15.01.2018 г. в 09:40, www.avtomir.ua

Что может быть причиной того, что уровень моторного масла на щупе заметно снизился? Это же проблема?! Отвечает ведущий специалист отдела оригинального сервиса корпорации «УкрАВТО» Алексей Бакало: Двигатель внутреннего сгорания в процессе эксплуатации расходует масло, и это нормально. Главный вопрос – сколько? Рядом производителей заявлено в инструкциях…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ляшко закликав підтримати ініціативу про пожиттєве позбавлення прав для нетверезих водіїв

15.01.2018 г. в 09:40, informator.news

Олег Ляшко вимагає якнайшвидше розглянути законопроект про посилення відповідальності за кермування у нетверезому стані, розроблений депутатами фракції Радикальної партії. «Якщо п’яним ловлять за кремом – на все життя позбавлення прав, а якщо п’яний скоїв ДТП – 15 років тюрми. Всі повинні знати: коли вони «заливають сливу» і сідають за кермо, –…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть