Як помити авто взимку

15.01.2018 г. в 11:37, pogliad.ua

5 хитрощів, аби цей процес не перетворився на проблему.

Щороку зима в Україні різна, тому універсальної поради щодо миття авто немає. Якщо 10 градусів морозу, то мити його немає необхідності. Якщо ж температура коливається від мінусової до плюсової, то питання мийки стоїть гостріше.

Звертайте увагу на миття дна автомобіля. Найбільше це стосується, коли температура коливається від мінусової до плюсової. Коли стабільний “мінус”, бруд на автомобілі то примерзає, то тане. Це спричиняє корозійні процеси. Впливають на пришвидшену корозію металу сіль і хімічні реагенти, якими дорожні служби посипають автодороги. Ця хімія чіпляється до дна авто і викликає корозію.

Використовуйте автохімію. При підготовці автомобіля до зими його потрібно добре вимити, але після мийки покрийте автомобіль воском. До машини буде приставати менше бруду і не виникатиме бажання зайвий раз заїхати на автомийку.

Не мийте автомобіль у сильний мороз. Що нижча температура повітря, то повільніший процес корозії. Немає потреби зайвий раз “розморожувати” автомобіль. Якщо почнете мита авто у мороз, то створите собі додаткові проблеми – можуть замерзнути замки, петлі та інші важкодоступні місця, в які під час мийки потрапляє волога.

Якщо немає можливості сушити авто в теплому приміщенні після мийки, заведіть машину і відкрийте всі дверцята і багажник. Опалення салону повинно бути вимкненим. Процес повинен тривати близько 10 хвилин, щоб автомобіль зігрівся після мийки.

Продувайте стисненим повітрям замки і петлі дверей. Також можна застосувати хімію типу WD-40 для дверних петель. Добре просушіть ущільнювачі і “пройдіться” по них силіконом.

загрузка...
Еще одна новость

Дорогу экотранспорту: один из крупнейших городов Украины переходит на электрокары

15.01.2018 г. в 11:37, etcetera.media

Городской совет Львова первым в Украине принял Концепцию развития электромобильности, согласно которой до 2025 года 20% частного транспорта в городе будет электрическим. Об этом сообщила пресс-служба Львовского муниципалитета. ЦЕЛЬ Концепции развития электромобильности – снижение уровня загрязнения воздуха, уменьшение шумовой нагрузки за счет снижения…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водитель случайно выполнил умопомрачительный разворот на 180 градусов

15.01.2018 г. в 11:37, avtoblog.ua

Американский водитель исполнил крутейший разворот на трассе I-95 во Флориде. На записи видно, как автомобилист начал смещаться в правый ряд, когда заметил опасное сближение с другой машиной. Он резко повернул в другую сторону, после чего машину занесло. А дальше все произошло, как в кино или в школе экстремального вождения. Разница лишь в том, что…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть