Влада знайшла оригінальний спосіб прикрити лазівку з «євробляхами»

15.01.2018 г. в 18:20, mmr.net.ua

Транзит і тимчасове ввезення автомобілів з єврономерами в Україну залишаться. Але з обмеженням для тих осіб, які можуть користуватися такими автомобілями. Зокрема, передача в управління автомобіля громадянину України – апріорі неможлива.

Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в інтерв’ю виданню НВ Бізнес.

Так, Комітетом розроблено законопроект, згідно з яким заборонено передавати право управління автомобілем стороннім особам. Тобто користуватися машиною зможе тільки нерезидент, який перетнув кордон.

За словами Н.Южаніної, такий спосіб боротьби з власниками автомобілів, які незаконно перебувають на території України, встановлені зараз і в Молдові, і в Республіці Білорусь. Поліція має право зупиняти такий автомобіль і може транспортувати автомобіль до кордону.

Щодо розмитнення, то за словами чиновниці ставки акцизного податку буде знижено. «Я думаю, що буде справедливо, якщо до діючої шкали ставок акцизного податку ми застосуємо певний коефіцієнт. Наприклад, вони сплатять 25-30% від встановленої ставки акцизного податку. Але з урахуванням тієї шкали, яка в нас зараз є за ставкою акцизного податку залежно від віку автомобіля», – зазначила Н. Южаніна.

загрузка...
Еще одна новость

Стала відома доля авто на єврономерах

15.01.2018 г. в 18:20, mashyna.com.ua

Активісти ніяк не можуть знайти спільну мову з владою і розробляють свій законопроект про легалізацію евроблях. Чиновники придумали спосіб боротьби з власниками автомобілів, які незаконно перебувають на території України. Згідно з розробленим законопроектом, транзит і тимчасове ввезення автомобілів в країну планується залишити, але ось правила все-таки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Метро Илона Маска через Киев: украинцам объяснили важность грандиозного проекта (видео)

15.01.2018 г. в 18:20, www.obozrevatel.com

Украинские города на схеме представленного Илоном Маском концепта пятого вида транспорта — пневмопоезда на магнитной подушке Hyperloop — свидетельствует об интересе мира к нашей стране, но этого недостаточно, чтобы остаться в проекте. Об этом в эфире ObozTV заявил футуролог Алексей Толкачев. "То, что Украина оказалась в центре внимания этого…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть