Експерт розповів, як вирішити проблему авто на єврономерах

16.01.2018 г. в 01:56, www.liga.net

В Україні необхідно створити умови, коли завозити і користуватися автомобілями на "євробляхах" буде невигідно. Досягти цього можна через зменшення податків на імпорт машин.

"Держава має встановити податок на ввезення таких машин на рівні 1000-1400 євро. Тоді люди не захочуть віддавати гроші чужому дядькові-посереднику, щоб користуватися автомобілем, який їм не належить. Вони краще заплатять до бюджету й офіційно оформлять ці машини. Ми зараз працюємо над таким законопроектом", - заявив голова асоціації автоімпортерів Олег Назаренко, пише LIGA.net.

Відповідний проект закону передбачає повне скасування мита на всі автомобілі, крім тих, що поставлені з країни-агресора чи вироблені в ній. Також законопроект передбачає повне скасування акцизу.

"Звісно, в такому варіанті законопроект можуть не ухвалити. Тому, я вважаю, що без проблем можна обнулити мито щодо Угоди про асоціацію з ЄС. По акцизу готовий до діалогу. Якщо Мінфін вважає, що акциз в якихось обсягах треба зберегти, потрібно виробити модель його зниження", - підсумував Назаренко.

295 "євроблях" задекларували українські чиновники. Більша частина (53,3%) задекларованих автомобілів на іноземній реєстрації з'явилися 2016 року. Для порівняння: 2015-го їх було — 16,9%. Найбільше чиновників їздять на "єврономерах" у прикордонних областях - Закарпатській (25,7%) і Львівській (20,6%). Замикає трійку лідерів Київська область та місто Київ (11,1%).

загрузка...
Еще одна новость

Как решить проблему «евроблях» в Украине

16.01.2018 г. в 01:56, autotheme.info

Глава Всеукраинской ассоциации автоимпортеров и дилеров Олег Назаренко озвучил свое видение решение проблемы «евроблях». Олег Назаренко заявил, что потенциал украинского автомобильного рынка огромен, ведь в 2008 году было реализовано 640 тысяч новых автомобилей. Последние годы были не самыми лучшими для страны, тем не менее, в 2017 году в Украине…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Преступление и наказание: почему полиция бессильна против водителей-лихачей

16.01.2018 г. в 01:56, autotheme.info

Пожалуй, в Украине нет ни одного водителя, который бы не знал, что с 1 января 2018 года передвигаться в пределах населенных пунктов можно со скоростью не более 50 км/час. Ограничения скоростного режима вступили в действие, но полицейские не имеют возможности наказывать нарушителей. По новым правилам, штраф за превышение лимита скорости на 50 км/час…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть