Важный сигнал для водителей: на трассах начали установку камер контроля скорости (видео)

18.01.2018 г. в 12:13, autonews.ua

История с камерами контроля скорости, похоже, сдвинулась с мертвой точки. По крайней мере, такой вывод можно сделать после просмотра видео, которое выложил в соцсетях автоблогер Евгений Муджири.

«На одесской трассе начали подготовку к установке камер контроля скорости? Этого короба раньше не было», — говориться в комментарии к видео.

На уточняющий вопрос autonews.ua Евгений сообщил, что короб находиться при въезде в Чабаны со стороны Киева.

загрузка...
Еще одна новость

У Харкові водій на шаленій швидкості збив на смерть пішохода на переході

18.01.2018 г. в 12:13,

У Харкові водій на шаленій швидкості збив пішохода на переході. Удар був такої сили, що хлопця підкинуло у повітря й двічі перекрутило. На землю юнак впав бездиханним.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Верховній Раді зробили сенсаційну заяву про єврономери

18.01.2018 г. в 12:13, biz.nv.ua

Транзит і тимчасове ввезення автомобілів з єврономерами в Україну залишаться. Але з обмеженням для тих осіб, які можуть користуватися такими автомобілями. Зокрема, передача в управління автомобіля громадянину України – апріорі неможлива. Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в інтерв’ю виданню НВ Бізнес. Комітетом розроблено законопроект, згідно з яким заборонено передавати право управління автомобілем стороннім особам. Таким чином користуватися машиною зможе тільки нерезидент, який перетнув кордон. Такий спосіб боротьби з власниками автомобілів, які незаконно перебувають на території України, встановлені зараз і в Молдові, і в Республіці Білорусь. Поліція має право зупиняти такий автомобіль і може транспортувати автомобіль до кордону. Щодо розмитнення, то за словами чиновниці став…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть