Чи потрібно прогрівати двигун взимку?

21.01.2018 г. в 00:09, mmr.net.ua

Це питання зовсім не пусте. Адже з одного боку, якщо двигун не прогрітий, то при його при роботі (тим більше, з високим навантаженням) прискорюється знос деталей, що пов’язано не тільки з недостатністю мастила, але і з тимчасовою невідповідністю зазорів між деталями. І лише після повного прогріву вашого мотора в ньому досягається такий температурний режим, при якому розширилися деталі починають правильно взаємодіяти, долаючи вказаний зазор.

Разом з тим, в силу того, що на холостому ходу двигун працює з невисокою тепловіддачею і нагрівається досить повільно, чекати, поки він нагріється повністю – значить, продовжувати його час роботи при несприятливому режимі.

З іншого боку, при повільному прогріванні мотора в його деталях не виникнуть небезпечні температурні напруги, які не виключені при швидкому. Результати такого напруження різні: наприклад, викривлення головки блоку циліндрів або заклинювання поршня.

Вирішуючи зазначене протиріччя, потрібно керуватися наступним:

Виробники іномарок віддають перевагу екологічним вимогам (екологічний пріоритет). Іншими словами, шкода навколишньому середовищу неприпустима ні за яких обставин. Навіть якщо їзда на холодному двигуні може пошкодити його деталі.

Якщо ми говоримо про машини вітчизняного виробництва, то правильним буде керуватися заводськими інструкціями. Це означає, що можна ркшати з місця при досягненні двигуном температури (близько 45 ° С), при якій він може стійко працювати без підсоса. Слід, правда, пам’ятати, що на авто з уприскуванням палива температура двигуна, при якій можна вирушати в дорогу, може бути і нижче.

загрузка...
Еще одна новость

Як КрАЗ перетворили на троллейбус

21.01.2018 г. в 00:09, www.autocentre.ua

Днями відкрита унікальна електрична дорога для вантажівок в Швеції, виявляється, мала аналог і в Україні: ще в 1961 році на ній випробовували дизель-троллейвоз ДТУ- 10 на шасі КрАЗ- 219. Днями ЗМІ облетіла сенсаційна новина про те, що в Швеції відкрили першу у світі електричну дорогу для вантажівок. Виявляється, подібна дорога вже була і у нас в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В українця вилучили водійське посвідчення за те, що його авто потрапило в яму на дорозі

21.01.2018 г. в 00:09, autokiev.info

У Боярці, Київської області, чоловік потрапив у чималу яму. Результатом чого стало пошкодження двох коліс. Він викликав поліцію, а поліцейські… оштрафували чоловіка. Більше того, у нього вилучили водійське посвідчення, передає autokiev.info. «Потрапив у яму. Пошкодив два лівих колеса. Я викликав поліцію, але вони скали на мене протокол за те, що…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть