Українець подарував друге життя раритетному довоєнному авто (ФОТО)

21.01.2018 г. в 19:14, www.volynnews.com

Майже два роки, безліч сил та ресурсів пішло на те, аби подарувати раритетному довоєнному автомобілю друге життя. Коли його привезли до Луцька, то замість кришки багажника стояли дверцята від холодильника. Тепер же авто отримало сучасну «начинку», проте зберегло свій неповторний стиль та дизайн 30-их років ХХ століття, передають Волинські новини.

На вулицях Луцька часто можна побачити раритетні автомобілі. Частина з них – творіння місцевого автореставратора Олександра Іовхімчука, на рахунку якого декілька десятків відреставрованих автомобілів. Окрім того, Олександр Борисович і сам є власником двох раритетних авто – Hudson Custom Eight 14K 1937 року та Buick Roadmaster 1939 року.

Одна з останніх робіт майстра – німецький Wanderer W23 1939 року.

Серійне виробництво легкових автомобілів зупинилося в 1940 році, коли завод перейшов на виробництво гірокомпасів до підводних човнів, шифрувальних і друкарських машин та велосипедів, проте у виробництві залишилася модель W23, яку випускали до 1942 року.

загрузка...
Еще одна новость

Названы самые популярные способы обмана на СТО

21.01.2018 г. в 19:14, autotheme.info

Механики применяют несколько вариантов нечестного «заработка» . Часто очень большие суммы денег владельцы автомобилей оставляют в сервисных центрах из-за некорректной диагностики неисправности. Но иногда мастера специально придумывают поломки там, где их нет. Замена исправной детали Каждая замена исправной запчасти начинается с истории про то,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Незабаром можуть заборонити автівки на «єврономерах»

21.01.2018 г. в 19:14, denzadnem.com.ua

Ко­мі­тет Вер­ховної Ра­ди з пи­тань по­дат­ко­вої та мит­ної по­лі­ти­ки роз­ро­бив за­ко­ноп­ро­ект, згід­но з яким не­ре­зи­ден­там Ук­ра­їни бу­де за­бо­ро­не­но пе­ре­да­ва­ти пра­во уп­равлін­ня ав­то­мо­бі­лем сто­рон­нім осо­бам. Про це по­ві­до­мив на сво­їй сто­рін­ці у ФБ ад­во­кат Бог­дан Хмель­ницький. Прос­ті­ше ка­жу­чи, те­пер гро­ма­дя­ни…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть