Влада знайшла оригінальний спосіб прикрити лазівку з «євробляхами»

22.01.2018 г. в 09:01, biz.nv.ua

Транзит і тимчасове ввезення автомобілів з єврономерами в Україну залишаться. Але з обмеженням для тих осіб, які можуть користуватися такими автомобілями. Зокрема, передача в управління автомобіля громадянину України – апріорі неможлива.

Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в інтерв’ю виданню НВ Бізнес.

Так, Комітетом розроблено законопроект, згідно з яким заборонено передавати право управління автомобілем стороннім особам. Тобто користуватися машиною зможе тільки нерезидент, який перетнув кордон.

За словами Н.Южаніної, такий спосіб боротьби з власниками автомобілів, які незаконно перебувають на території України, встановлені зараз і в Молдові, і в Республіці Білорусь. Поліція має право зупиняти такий автомобіль і може транспортувати автомобіль до кордону.

Щодо розмитнення, то за словами чиновниці ставки акцизного податку буде знижено. «Я думаю, що буде справедливо, якщо до діючої шкали ставок акцизного податку ми застосуємо певний коефіцієнт. Наприклад, вони сплатять 25-30% від встановленої ставки акцизного податку. Але з урахуванням тієї шкали, яка в нас зараз є за ставкою акцизного податку залежно від віку автомобіля», – зазначила Н. Южаніна.

загрузка...
Еще одна новость

Телега впереди лошади: главу Одещины возмутила оригинальная уборка снега дорожниками (видео)

22.01.2018 г. в 09:01, www.obozrevatel.com

В Арцизском районе Одесской области дорожные службы отличились оригинальной уборкой снега с трассы, свидетелем чего стал председатель Одесской ОГА Максим Степанов. Коммунальщики на комбинированных дорожных машинах сыпали реагенты на нерасчищенный снег. Следом шли тракторы, которые тут же убирали реагенты вместе с толстым слоем снега в кювет. Стоит…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дешево и сердито: в Украине начнут строить дороги из отходов

22.01.2018 г. в 09:01, etcetera.media

Компания ДТЕК планирует построить во Львовской области дорогу из отходов угольных теплоэлектростанций. Об этом рассказал представитель предприятия Петр Курляк. ДОРОГА, сделанная из золошлаков, будет соединять четыре села Львовской области. Длина нового сообщения составит около 1 километра. Построить ее планируют до конца 2018 года. Проектно-сметная…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть