Самый популярный бюджетный кроссовер Украины 2017

22.01.2018 г. в 21:22, cardiagram.com.ua

CarDiagram опубликовала «двадцатку» популярных автомобилей Украины. В нее вошли 20 моделей, которые украинцы чаще всего покупали в 2017 году.

Бестселлером среди недорогих кроссоверов стал Renault Duster. По объемам продаж «Дастеру» удалось обойти даже своего более дешевого «родственника» — Logan.

На украинском рынке Duster – самый дешевый вседорожник из тех, что производятся в Европе. Он также является наиболее бюджетной дизельной моделью в своем классе.

Цены на автомобиль стартуют с $14 000. За эти деньги вам предложат переднеприводный вседорожник с 1,6-литровым бензиновым мотором. А вот 1,5-литровый дизель обойдется дороже — от $17 000.

Какие автомобили украинцы чаще всего покупали в прошлом году — смотрите по этой ссылке.

загрузка...
Еще одна новость

Як утилізують автомобілі в Німеччині

22.01.2018 г. в 21:22, mashyna.com.ua

В Мережі з’явилось відео, на якому показаний процес розбирання й утилізації автомобілів в Німеччині. Чимало авто, судячи з вигляду, могли б ще довгі роки служити своїм власникам. Але у німців зовсім інші міркування стосовно старих автомобілів.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Бензинова лихоманка в Україні: як скоротити витрати на пальне

22.01.2018 г. в 21:22, www.segodnya.ua

Експерти радять переходити з бензину на газ, рідше їздити по супермаркетах і ринках, але купувати більше і користуватися громадським транспортом В українців – нова печаль і турбота. Ціни на бензин в країні злетіли вище за психологічну позначку в 30 грн за літр, і це змушує народ шукати способи на ньому заощадити. Максимальна ціна за літр ходового А-95 вже досягла 32 грн! Як змінилася його вартість за останні 7 років, див. інфографіку. “Сегодня”опитала експертів, щоб скласти найдієвіші поради, як скоротити витрати на пального. -- Що буде Нагадаємо, за останній місяць бензин А-95 додав у ціні 1,4 грн, або 5%, середня вартість по країні – майже 30 грн. Економіст Олександр Охріменко підрахував, що паливна складова в ціні різних товарів становить від 5% до 50%. Найбільша – на пасажирському…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть