Порушення правил парковки: буде біда одразу у багатьох вимірах

24.01.2018 г. в 08:05, www.facenews.ua

Ще раз з приводу ПДР - цього разу щодо правил паркування.

Здається, тут та сама ситуація: якщо правила реалістичні та розумні, можна жорстко вимагати їхнього дотримання і жорстко карати за їхнє недотримання. Але ключове слово - "ЯКЩО".

Я до того, що насувається новий закон, за яким можна буде штрафувати за паркування на підставі і відеокамер, і фотодоказів, а також евакуювати ТС за широкий спектр порушень правил паркування.

І коли якийсь упоротий водій залишає машину на трамвайній колії, або паркується "другим рядом" - певна річ, так і треба робити.

Але.

Як вам така норма ПДР - не паркуватися ближче 30 метрів до посадкових майданчиків громадського транспорту? Ні, я розумію - 5 метрів, але 30? Реально це у великому місті? Однозначно ні. З іншого боку, будуть карати за порушення цієї норми всіх і щодня? Будуть евакуювати всі машини, припарковані з порушенням цієї норми? Однозначно ні. А кого каратимуть? А кого, коли і де спіймають. А чиї машини евакуюватимуть? А чиї захочуть (підозрюю, що машини преміум-класу не чіпатимуть). Тобто, якщо ця норма діятиме всерйоз, вибіркове правозастосування гарантоване.

Те саме стосується норми не паркуватися ближче 10 метрів від виїзду з прилеглих територій. Ну ОК, виїзд перегороджувати не можна, тут і евакуатор не завадить. А 10 метрів з обох боків від виїзду навіщо???

Мораль: можна посилювати покарання за порушення правил дорожнього руху лише у разі, коли ці правила безспірно раціональні, а їхнє порушення реально створює небезпеку чи перешкоду для руху інших ТС. Інакше - буде біда, одразу у багатьох вимірах.

Хтось у ВР та МВС взагалі замислювався над таким аспектом ситуації?

загрузка...
Еще одна новость

В Одесі гонитва за грабіжниками-гастролерами закінчилась стріляниною та наїздом на патрульного

24.01.2018 г. в 08:05, «Автовод»

Стрілянина, погоня та наїзд на патрульного. Такий екшен стався сьогодні зранку в Київському районі Одеси. Це було затримання по гарячих слідах банди грабіжників-іноземців. У гонитву за Фольксвагеном, на якому намагалися втекти «гастролери», кинулись одразу три екіпажі.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Евробляхи» на разборку: насколько это выгодно и в чем риски

24.01.2018 г. в 08:05, autonews.ua

Тема «евроблях» в Украине так или иначе связана с мастерскими, где разбирают автомобили. Мифов тут масса — и что «еврономера», попавшие в ДТП, тут же «теряются» в разборках, и что проще сдать нерастаможенную машину в «гараж», а потом купить новую, чем искать иностранца, на которого ее ввезли, чтобы продлить регистрацию. Отчасти это правда, а отчасти…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть