Які автомобілі на єврономерах дозволять розмитнити за пільговим акцизом

25.01.2018 г. в 10:10, 1od.in.ua

В недалекому майбутньому проблема нерозмитнених авто може бути вирішена. Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила про підготовку компромісного законопроекту про б / у авто на єврономерах.

Проект закону внесе зміни до Податкового кодексу і тимчасово розширить дію пільгового акцизу на старі автомобілі (Закон 3251). За зниженими ставками можна буде розмитнити машини, випущені не раніше 2000 року. Мова йде про авто стандарту Євро-4 і навіть Євро-3.

Ніна Южаніна також підкреслила, що на час дії закону правоохоронні органи не будуть залучати власників авто на єврономерах до відповідальності. У той же час, ввезення в Україну б / у авто на іноземній реєстрації за нелегальними схемами заборонять.

За словами Ніни, в разі прийняття закону розмитнення авто з робочим об’ємом двигуна до 2,2 л обійдеться в суму до 1000 євро, а з об’ємом 2,2-3,0 л – приблизно в 1200-1400 євро. Звичайно, сам законопроект ще не опублікований.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні змінюють склад автомобільної аптечки

25.01.2018 г. в 10:10, «Автовод»

Перекис водню, йод, розчин аміаку. Все це є в автомобільній аптечці, яка має бути в кожного водія. І все це мотлох, який буде лише зайвим, коли доведеться рятувати чиєсь життя. В Мінохорони здоров’я планують це змінити та перетворити аптечку на справжню скриньку життя.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Озвучен ценник на новый Nissan Leaf в Украине

25.01.2018 г. в 10:10, autotheme.info

Один из основателей компании «ECO CARS» Станислав Луцкович огласил в соцсетях стоимость обновленного электрокара Nissan Leaf 2018 модельного года, сообщает Автотема. Станислав предложил всем желающим сделать предзаказ на три варианта электрокара. Для украинских покупателей электромобиль в базовой комплектации S обойдется в 41,5 тысячи долларов, за…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть