Без сліз не глянеш: як знищують машини вуличних гонщиків

29.01.2018 г. в 09:29, mashyna.com.ua

Поліція австралійського штату Вікторія знищила вісім автомобілів, конфіскованих за незаконні вуличні гонки. Відео було опубліковано на офіційній сторінці новинного агентства 7 News Brisbane в соціальній мережі Facebook.

Серед знищених машин – Nissan Skyline R33, Nissan Silvia S13 і пікап Holden. Всі вони були конфісковані під час рейдів проти незаконних вуличних гонок, що пройшли в кінці 2015 і початку 2016 року. Власника Nissan Skyline, наприклад, звинуватили в здійсненні дій, що створюють загрозу безпеці. Штраф – 2000 австралійських доларів. Власника Silvia зобов’язали виплатити штраф у розмірі 1250 доларів, а також позбавили прав на дев’ять місяців.

Власники ще шести автомобілів отримали схожі покарання, деякі з них були позбавлені водійських прав на термін до 18 місяців. Крім того, поліцією були заарештовані двоє організаторів вуличних гонок, яких чекає розслідування і ще більш суворе покарання.

Виявленням і припиненням вуличних гонок займається група Taskforce Regarder, створена в листопаді 2015 року. До теперішнього моменту її співробітники покарали 55 водіїв і конфіскували 24 автомобілі. В оперативну групу входять детективи, співробітники дорожньої поліції та співробітники, що працюють під прикриттям.

Ми не допускаємо толерантності до людей, які беруть участь і організовують заходи, які можуть спричинити загибель або травми людей, – заявив детектив інспектор групи Taskforce Regarder Мік Дайлі.

загрузка...
Еще одна новость

Девушка бросила бойфренда из-за поддельного Porsche

29.01.2018 г. в 09:29, autonews.ua

Весьма курьезная история недавно произошла в Китае. Тенденция китайского автопрома по копированию популярных автомобилей ведущих мировых автопроизводителей спровоцировала сюжет настоящей мелодрамы, которая потянет на сюжет голливудского фильма. Итак, все началось в клубе, где молодой парень познакомился с девушкой и предложил подвезти ее до дома.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Что бывает, если отдал авто не в те руки: сердобольный «механик» стал звездой интернета (Видео)

29.01.2018 г. в 09:29, autonews.ua

Не зря говорят, что добрыми делами вымощена дорога в ад. Наверное, этому афоризму следовал и неумелый, но теперь очень известный, мастер колхозного тюнинга. Не разобравшись в конструкции и расположении ручки задней двери авто, он задался вопросом: а как заходят пассажиры? Им, наверное не удобно?». Дай думает, помогу…. И помог — прикрутил саморезами…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть