Західні ЗМІ запідозрили відомі автоконцерни в дослідах над людьми

29.01.2018 г. в 20:11, apostrophe.ua

Німецькі видання Süddeutsche Zeitung і Stuttgarter Zeitung заявили, що концерни Volkswagen, Daimler і BMW фінансували тести на людях, які проводилася Європейським дослідним об'єднанням по захисту навколишнього середовища і здоров'я в транспортному секторі (EUGT).

Як пишуть видання з посиланням на звіт EUGT за 2012-2015 роки під час зазначених тестів здорові люди з їх згоди піддавалися коротким впливу діоксиду азоту, який є однією з токсичних складових вихлопних газів дизельних двигунів. Згідно зі звітом, в Університетській клініці Ахену провели обстеження 25 чоловік після того, як вони протягом декількох годин вдихали в різних концентраціях отруйний газ NO₂. Результати дослідження опублікували в 2016 році.

Однак, заявив глава об'єднання EUGT Томас Краус, результати даного дослідження є малоінформативними: їх не можна переносити на все населення, а також діоксид азоту - лише одна з шкідливих для здоров'я складова викидів дизельних двигунів.

Нещодавно з'явилася інформація про схожих експериментах над тваринами. Слідство у США розповів про досліди над мавпами, яких піддавали впливу вихлопних газів дизельних двигунів з метою довести, що вихлопи сучасних дизельних авто менш токсичні завдяки новим системам очищення. Досліди ставив американський інститут Lovelace Respiratory Research на замовлення EUGT.

Концерни Daimler і BMW заявили про непричетність до проведення дослідів над мавпами. В свою чергу концерн Volkswagen визнав такі експерименти помилкою і приніс вибачення.

"Ми переконані, що обрані тоді наукові методи неправильні. Було б краще з самого початку відмовитися від таких дослідів", - зазначили представники концерну.

Лобістська група EUGT, яку фінансували Volkswagen, BMW і Daimler, була розпущена в 2017 році.

загрузка...
Еще одна новость

Начались облавы на автомобили с еврономерами (Відео)

29.01.2018 г. в 20:11, auto.24tv.ua

Одесская таможня совместно с полицией проводят спецоперацию по выявлению незаконно пребывающих на территории Украины автомобилей с иностранной регистрацией. Мобильные группы, в состав которых входят полицейские и таможенники, массово проверяют автомобили на европейской регистрации, останавливая все проезжающие транспортные средства на иностранных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самодельный Lamborghini оборудовали двигателем от мотоцикла

29.01.2018 г. в 20:11, auto.24tv.ua

Этот рукотворный “Lamborghini” не сможет потягаться в скорости даже с Toyota Corola, и уж точно не установит новый рекорд скорости на Нюрбургринге. Он оснащен скромным двигателем от мотоцикла. Точный объем мотора установить не удалось, как нет информации и об автомобиле, послужившим донором для проекта, однако старания “производителя” уже успели завоевать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть