Українським водіям ускладнили життя

31.01.2018 г. в 10:01, 1od.in.ua

З 1 січня 2018 року в Україні почали діяти нові правила на ввезення багажу і ручної поклажі для тих, хто подорожує на машині або поїзді. Деякі товари при в’їзді будуть обкладатися податком на додану вартість.

Для авіарейсів правила ввезення не змінилися. Нововведення стосуються тих, хто перетинає кордон з Україною наземно і з собою провозить товар (особисті речі – не береться до уваги) загальною вартістю більше € 500 і вагою – понад 50 кілограмів. Як повідомили в Державній фіскальної службі України, зміни поширюються тільки на тих, хто був в Україні більше 24 годин і хто в’їжджає туди частіше ніж один раз за 72 години. Якщо протягом доби ти був (ла) в країні і в’їжджаєш в Україну частіше, ніж раз в 72 години, ліміт для ввезення без додаткового мита – загальна ціна багажу до € 50 і вага до 50 кілограмів. В іншому випадку доведеться доплатити: в гривнях, за діючими ставками.

До речі, весь багаж повинен відповідати твоєї мети перебування в Україні: речі повинні бути особисті, не призначені для продажу або передачі.

В рамках безмитної норми Білорусі можна ввезти в Україну своє спортивне спорядження, письмове та канцелярське приладдя, фотоапарат, відеокамеру, переносний проектор та необхідні для них аксесуари. А також – техніку для створення і відтворення аудіо (магнітофон, диктофон і т.д.). З дрібної електроніки без додаткового податку дозволено ввозити не більше 2 мобільних телефонів, ноутбуків (і не більше 3 флешок!), Годин, калькуляторів і електронних книг. І стільки дитячих колясок, скільки їде дітей (якщо в дорозі їх немає – дозволено везти одну коляску). Крім того, обмеження поширюються на ввезення парфуму: без податку в Україні можна взяти до 0,5 літра туалетної води та до 100 грамів парфумів.

Для авіаперевезень правила залишаються незмінними: багаж і ручна поклажа не повинні перевищувати загальну вартість в € 1000.

загрузка...
Еще одна новость

Ответ на очень важный вопрос: как быстро можно ехать на задней передаче (видео)

31.01.2018 г. в 10:01, autonews.ua

Вы никогда не замысливались, с какой предельной скоростью можно ехать на задней передаче? Как свидетельствует практика, валить «на все деньги» задним ходом нет никакой нужды, однако знать границы возможного не помешает. Итак, в роли тестового автомобиля был выбран Ford Fusion 2015 года выпуска с автоматической коробкой передач. Автомобиль укомплектован…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Переоборудован на заводе: 30-летний «Запорожец» продают за 9 тыс. долларов (фото)

31.01.2018 г. в 10:01, autonews.ua

На одном из интернет-порталов по продаже авто выставили «Запорожец» 1987 года выпуска. Казалось бы, что тут такого? Но нет. Во-первых, это машина для людей с ограниченными возможностями. Но вот ценник говорит об обратном. Поскольку владелец уверен, что авто способно заинтересовать коллекционеров, расстаться с авто он готов за 9 тыс. долларов в эквиваленте. Согласно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть