Какова будет цена новой автомобильной аптечки

31.01.2018 г. в 15:02, autotheme.info

Как известно, Министерство здравоохранения Украины пересмотрело состав автомобильных аптечек и пришло к заключению, что перечень препаратов и медицинских элементов должен быть изменен, сообщает Автотема. Документ, регулирующий данный вопрос, уже отправлен правительством на согласование.

Формируя новый состав автоаптечки, Минздрав опирался на международный протокол Basic life support (базовая поддержка жизни). Самой большой проблемой при авариях является остановка кровотечения и возобновления дыхания у пострадавших. Поэтому в состав новой автоаптечки войдет жгут САТ, кровоостанавливающий бинт, марлевые салфетки, ножницы, пленка-клапан для искусственной вентиляции легких, термопокрывало и эластичные бинты.

В настоящее время стоимость автомобильной аптечки варьируется от 150 до 350 гривен. Если же нормативные документы Минздрава будут утверждены, то украинским водителям придется отдать за автоаптечку не менее 600 гривен. Самыми дорогими элементами набора являются жгут САТ (цена около 250 гривен) и кровоостанавливающий бинт (стоимость около 200 гривен).

Эксперты полагают, что массовый покупатель не будет тратиться на дорогие автоаптечки, а эффективность дешевых аптечек слишком низкая.

загрузка...
Еще одна новость

Українці масово відмовляються від “Ланосів”: тренди авторинку

31.01.2018 г. в 15:02, mashyna.com.ua

2017 року українці купили на 25% більше нових автомобілів, ніж 2016-го, підрахували фахівці “Укравтопрому”. Трійка лідерів колишня: японські, французькі та німецькі машини. А ось вітчизняних “Ланосів” купили майже вполовину менше. Експерти авторинку очікують цього року зростання продажів ще на 20% і бум попиту на електромобілі, пише Сегодня. Що в тренді Другий рік поспіль покупці віддають перевагу іномаркам відомих брендів, що належать до середнього класу (див. інфографіку). З моделей найзатребуваніші так звані “паркетники” – автомобілі з повним приводом, або з неповним приводом (вони дешевше на 20-25%), але з високим дорожнім просвітом і кузовом універсал (ззаду є двері до салону, задні сидіння складні). Це дозволяє виїхати родиною або компанією…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

5 ознак, які вказують на те, що від автомобіля треба терміново позбутися

31.01.2018 г. в 15:02, mashyna.com.ua

Затяті автолюбителі, як правило, терплять будь-які витівки свого авто. Це при тому, що автомобіль неодноразово натякав: «Нам потрібно якнайшвидше розлучитися!». Втім, автовласники не зважають на ці попередження, після чого машини усе частіше влаштовують неприємні сюрпризи. Як наслідок – гаманець доволі швидко спустошується, передає Твоя МАШИНА. Є чимало ознак, які вказують на те, що автомобіль варто відправити на пенсію або капремонт. Одна з найдорожчих відновлювальних робіт в автомобілі – капітальний ремонт двигуна. Це не лише клопітка робота для майстра, але й значні фінансові витрати для автовласника. Перший натяк на те, що автівка благає про таку послугу – підвищений розхід оливи. Нерідко зношені двигуни “п’ють” 0,5-1 л оливи на 1000 кілометрів пробігу, а то й більше. Звичайно, цей показник залежи…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть