Користуватися телефоном в автомобілі, що стоїть, тепер під забороною

06.02.2018 г. в 09:42, mmr.net.ua

Французький уряд недавно прийняв закон, що забороняє водіям користуватися мобільним телефоном, навіть якщо автомобіль стоїть. Відповідна інформація з’явилася на сторінках видання The Local.

Водії не зможуть безкарно скористатися телефоном навіть коли машина з включеними аварійними вогнями знаходиться на узбіччі. Порушники ризикують отримати штраф у 135 євро і три штрафні бали. Так, французькі автомобілісти тепер можуть відповідати на телефонні дзвінки або повідомлення тільки перебуваючи на парковці або приватних під’їзних дорогах.

Влада країни прийняла рішення скорегувати правила руху після того, як один громадянин намагався оскаржити штраф, отриманий в 2017 році за використання мобільного на круговому перехресті під час паркування, так як у авто були включені аварійні вогні.

Спочатку пропонувалося позбавляти водійських прав за подібні порушення, однак уряд вирішив обмежитися більш м’яким покаранням. Разом з тим, як і раніше, водіям у Франції дозволяється використовувати за кермом гучний зв’язок.

загрузка...
Еще одна новость

Замена "Ланосу": в ЗАЗ рассказали, когда ждать новинку

06.02.2018 г. в 09:42, biz.liga.net

Запорожский автомобилестроительный завод (ЗАЗ) рассматривает возможность серийного производства нового автомобиля на замену отечественному Lanos, продажи которого упали в 2017 году. Об этом рассказал владелец корпорации "УкрАвто" Тариэл Васадзе в интервью Liga.net. "Ведем переговоры, чтобы поставить на его (Lanos – Ред.) место более модернизированную…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как ведет себя Nissan Leaf в суровую зиму (видео)

06.02.2018 г. в 09:42, www.autocentre.ua

Как ведет себя Nissan Leaf зимой – вопрос, который интересует многих украинцев. В принципе, в наших широтах этот электрокар справляется с минусовой температурой хорошо – при правильном и грамотном обращении (например, если заранее прогревать авто и не вдаваться в агрессивную езду). Но как на счет суровой зимы? Ответ на этот вопрос предлагаем вам…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть