Поліцейських звинуватили, що вони працюють, як ліквідована ДАІ (Фото)

07.02.2018 г. в 09:00, newvv.net

Яка різниця між старим ДАІшником та «новим» патрульним поліцейським?

Елементарно!

Перший вистрибував з приватної машини зі смугастою палкою (яку вони вперто називали жезлом), а другий робить те саме з «чупа-чупсом» (який вони теж, напевно, називають якось інакше).

«Возле женской консультации полиция выскакивает вот из этой белой машинки и выписывает протоколы нарушителям, – повідомляють місцеві жителі в соцмережах. – Номер машины, кажется, такой: СВ 6240 НМ».

Інші чернігівці доповнюють повідомлення: поліція там може підступно ховатися, немов злодюгі якісь, ще й у гнилій четвірці ВАЗ.

Як бачимо, слідом за практикою даішників ховатися в кущах чи за кущами та вистрибувати з кущів, немов чорт з табакерки, «нові» реформовані патрульні поліцейські перейшли на «next level».

загрузка...
Еще одна новость

Черговий міст втомився

07.02.2018 г. в 09:00, «Автовод»

В Україні буквально під носом у Міністерства транспорту валиться Повітрофлотський шляхопровід. Володимир Карабан приїхав на місце аварії, але не побачив там ані ремонтників, ані натяків на роботи, ані хоча б якихось попереджень. А от ризик отримати по голові шматком бетону був.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Синдром «Богдана» сделал заложником всю страну

07.02.2018 г. в 09:00, www.facenews.ua

Порошенко уже год не может решить что делать с евробляхами. Недавно услышал новые методички Банковой по мотивам фильма "Темные времена". Оказывается, Порошенко - это "новый Черчилль". Улыбнуло! Черчилль не боялся принимать решения, когда на кону стояла судьба мира. А Порошенко уже год не может решить такой микроскопический в масштабах Вселенной,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть