Звільнять Авакова? Усіх п’яних за кермом можуть виправдати

13.02.2018 г. в 13:56, auto.24tv.ua

Строк державної реєстрації приладів для вимірювання вмісту алкоголю, яким користуються поліцейські, вичерпано три роки тому, повідомляє auto.24tv.ua.

Згідно поширеного в мережі документу від Міністерства охорони здоров’я, прилад Dragger, яким українські поліцейські вимірюють ступінь алкогольного сп’яніння водіїв, не зареєстрований МОЗ. Строк дії державної реєстрації цих алкотестерів вичерпаний ще три роки тому – 10.02.2015. Наразі жоден з них не зареєстрований у МОЗ, тобто їх використання поліцейськими незаконно.

Про це йдеться в офіційній відповіді Міністерства охорони здоров’я київському адвокату Мороз С.С.

За інформацією правозахисника Володимира Караваєва, у випадку підтвердження цієї інформації судові рішення за 130-ю КУпАП (управління автомобілів в стані алкогольного сп’яніння) можуть бути оскаржені в суді. Адже у відповідності до вимог наказу МВС та МОЗ № 1452/735 від 09.11.2015, огляд на стан сп’яніння проводиться поліцейським на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів, дозволених до застосування МОЗ та Держспоживстандартом. Висновки щодо результатів медичного огляду осіб на стан сп’яніння, складені з порушенням вимог цієї Інструкції, вважаються недійсними.

Таким чином, якщо водіїв перевіряли за допомогою незареєстрованих приладів, всіх п’яних за кермом можуть виправдати.

загрузка...
Еще одна новость

Цены на бензины и ДТ резко снизились

13.02.2018 г. в 13:56, autonews.ua

В период с 9 по 12 февраля 2018 года национальные операторы понизили цены на бензин и ДТ на 10-70 коп./л. Об этом сообщает консалтинговая компания UPECO, ссылаясь на данные ежедневного ценового мониторинга рынка нефтепродуктов. Например, в сетях OKKO, WOG и SOCAR все бензины и ДТ подешевели на 50 коп./л. Стоимость бензинов и ДТ на станциях операторов…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Tesla Model X угнать очень проблематично

13.02.2018 г. в 13:56, autotheme.info

Новый электрокар Tesla Model X трудно не заметить в потоке машин, ведь электромобиль весьма заметен и уникален. Тем не менее, для угонщиков этот современный автомобиль является лакомым кусочком, сообщает Автотема. В Польше зафиксирован случай, когда один и тот же электрокар пытались угнать два раза подряд. В Польшу электромобиль прибыл на пароме…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть