В Україну хлине потік дешевих Мерседесів

23.02.2018 г. в 22:07, mmr.net.ua

Служби США, які проводять розслідування у відношенні Daimler, виявили, що автомобілі цього концерну, в тому числі і машини Mercedes-Benz, незаконно оснащені програмним забезпеченням, яке допомагало приховувати справжній рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин, повідомляє газета Bild am Sonntag з посиланням на власні джерела.

Влітку 2017 року стало відомо, що в деяких країнах по відношенню до автомобілів концерну Daimler почалося розслідування, так як їх підозрюють в неприпустимому рівні викидів шкідливих речовин. Йдеться про більше 1 млн. автомобілів з дизельними двигунами OM 642 і OM 651, які продавалися в 2008-2016 роках.

Виявляється, Daimler на своїх автомобілях встановлював спеціальне програмне забезпечення, яке обманював офіційні тести. Німецька газета опублікувала документи і листи інженерів Daimler, в яких вони запитували про те, чи є законним таке програмне забезпечення.

Прес-секретар концерну Daimler відмовився коментувати зміст документів, що потрапили в руки німецьких журналістів. Він заявив, що концерн співпрацює з правоохоронними органами США. Німецький автомобільний гігант домовився про конфіденційність з Міністерством юстиції США.

Якщо Daimler, як і Volkswagen, дійсно фальсифікував рівень викидів шкідливих речовин автомобілів з дизельними двигунами, то йому загрожують багатомільйонні штрафи. Природно, концерну доведеться відкликати сотні тисяч своїх автомобілів. Багато з них з’являться на аукціонах з істотним дисконтом. А оскільки українці стали частіше користуватися американськими аукціонами при виборі і купівлі вживаного автомобіля, не виключено, що ці Мерседеси поїдуть в Україну.

загрузка...
Еще одна новость

Интересный КрАЗ с электромотором (видео)

23.02.2018 г. в 22:07, www.autocentre.ua

Понятно, что создать настоящий КрАЗ на электротяге достаточно сложно. А вот сделать такой автомобиль в масштабе – вполне возможно. Разумеется, при наличии правильных рук. Посмотрите на это видео: в нем фанат масштабных моделей Евгений Былеев показывает радиоуправляемую игрушку КрАЗ, созданную собственными силами. Кроме того, он подробно рассказывает,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українські дороги – чи є «світло в кінці тунелю»?

23.02.2018 г. в 22:07, zik.ua

З 1 січня 2018 року в Україні запрацював «Дорожній фонд». Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що виділено рекордну суму, а саме майже 50 млрд гривень. Це майже вдвічі більше, ніж в 2017 році. Проте, чи здійсняться масштабні плани ремонту доріг «Укравтодором» чи українські дороги залишаться об’єктом для жартів, лайки автомобілістів…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть