З легендарного українського заводу вивезли на металобрухт останні залишки обладнання та деталей

23.02.2018 г. в 23:38, mashyna.com.ua

Основним видом діяльності Київського мотоциклетного заводу вже давно стала здача в аренду виробничих та офісних приміщень. Але нещодавно з заводу вивезли на металолом останні залишки обладнання та деталей мотоциклів.

Бурхлива діяльність КМЗ вже давно припиналась. В серпні 2012 року Фонд держмайна продав ТОВ “Капітал Індекс Груп” 90,8% акцій підприємства “Київський мотозавод” за 59,8 млн грн. В умовах конкурсу значилися інвестиції у розмірі не менше 2,7 млн грн., які повинні були піти на розвиток підприємства і основного напрямку його діяльності.

Не зайвим буде згадати, що на момент продажу завод вже перебував в стані занепаду. Останні мотоцикли Дніпро виїхали зі складального цеху в 2006-2007 роках. Їх збирали із залишків комплектуючих. Відновлення діяльності заводу потребувало дуже значних фінансових навантажень з боку інвестора. Але насправді ніхто навіть не збирався його діяльність відновлювати.

Ще в 2012-му році, коли продавали КМЗ, багато видань прогнозували чим закінчиться ця угода. Інтерес у покупця був лише до земельних ділянок підприємства, а не до реанімації виробництва. У користуванні заводу знаходяться дві земельні ділянки: площею 240,106 тис. Кв. м (землі промисловості) і 3,21 тис. кв. м (гуртожиток).

загрузка...
Еще одна новость

В Україну хлине потік дешевих Мерседесів

23.02.2018 г. в 23:38, mmr.net.ua

Служби США, які проводять розслідування у відношенні Daimler, виявили, що автомобілі цього концерну, в тому числі і машини Mercedes-Benz, незаконно оснащені програмним забезпеченням, яке допомагало приховувати справжній рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин, повідомляє газета Bild am Sonntag з посиланням на власні джерела. Влітку 2017 року…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Интересный КрАЗ с электромотором (видео)

23.02.2018 г. в 23:38, www.autocentre.ua

Понятно, что создать настоящий КрАЗ на электротяге достаточно сложно. А вот сделать такой автомобиль в масштабе – вполне возможно. Разумеется, при наличии правильных рук. Посмотрите на это видео: в нем фанат масштабных моделей Евгений Былеев показывает радиоуправляемую игрушку КрАЗ, созданную собственными силами. Кроме того, он подробно рассказывает,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть