Поліція збирає дані про водіїв «євроблях»

24.02.2018 г. в 09:01, autotheme.info

Як повідомляють користувачі соціальної мережі Facebook, на Житомирщині поліцейські почали збирати інформацію про водіїв, які експлуатують авто на іноземній реєстрації. Це помітив водій, якого зупинили за порушення ПДР.

Забираючи постанову водій помітив в руках працівника поліції дивну форму під назвою “Інформаційна карта про “ЄвроНомер”. Після недовгої дискусії водію дозволили сфотографувати даних лист. Наразі офіційного коментарю від ГУНП в Житомирській області немає.

Зазначимо, що працівники Нацполіції не мають права записувати даних водія та передавати їх до будь-яких форм, листів, документів, крім тих що обумовлені в чинному законодавстві. Таким чином, водії мають право вимагати знищення подібних записів.

загрузка...
Еще одна новость

На Харківщині люди, аби привернути увагу до бездоріжжя, тортом міряли глибину вибоїн

24.02.2018 г. в 09:01,

Люди обурені станом дороги, яка три десятки років не знала ремонту, та вимагають полагодити трасу. Заради цього, влаштували спеціальну фотосесію, де глибину вибоїн вимірювали тортом.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Очередным «героем парковки» в Киеве стал водитель Ford Mustang

24.02.2018 г. в 09:01, autotheme.info

Большая часть автомобилистов стараются вновь не нарушать ПДД. Но есть и те, кто делает все в точности наоборот. Например, как один из водителей Ford Mustang в Киеве. Автолюбитель приехал в столичную полицию забирать ранее изъятые права и прямо у главного входа в учреждение грубо нарушил правила – припарковался на месте для лиц с инвалидностью. На…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть