Унікальний ЗАЗ, який міг стати легендою

25.02.2018 г. в 00:23, autotheme.info

ЗАЗ-110328 «Ладога” – передньопривідний автомобіль малого класу на базі моделі ЗАЗ-1103 «Славута” Запорізького автомобільного заводу.

Планувалося, що ця модель вже в 2002 році повинна була бути запропонована російським і українським споживачам. У серпні 2001 року цей автомобіль був показаний на автовиставці МИМС в Москві. Збірку автомобілів «Ладога” планувалося здійснювати на одному з оборонних підприємств в м. Санкт-Петербург.

На брифінгу з цього приводу в числі інших напрямків спільної роботи була названа і розробка фахівцями СП нового автомобіля на базі «Славути”, який передбачався до випуску на загальній компонентній базі. Планувалася, що ця модель вже в 2002 році повинна була бути запропонована українським споживачам. У серпні 2001 року цей автомобіль був показаний на автовиставці МИМС в Москві.

В новому вигляді старої «Славути” було вирішено використовувати фари від ВАЗ-2110. Застосування нових фар спричинило за собою зміну цілого ряду деталей капота, крил, переднього бампера, що, у свою чергу, продиктувало необхідність нового стильового рішення заднього бампера, таких декоративних елементів як облицювання радіатора, накладки порога і т.д.

загрузка...
Еще одна новость

Водіїв попередили про небезпеку на дорогах

25.02.2018 г. в 00:23, www.facebook.com

Після недовгого затишшя на Донеччині знову почалися снігопади. Як і вчора, під сніжним покровом опинилися Нікольський, Мангушський та Волноваський райони. Крім того, невеликі опади вкривають західну частину регіону – Великоновосілківський район. У суботу вдень, 24 лютого, на автошляхи засніжених територій вийшла дорожня спецтехніка: тривають роботи…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Умные животные показали всему миру, как надо соблюдать ПДД

25.02.2018 г. в 00:23, etcetera.media

Инцидент запечатлели на видео в канадском городе Ферни, в провинции Британская Колумбия. Пятеро умных животных быстро, но прилежно передвигались вдоль дороги по заснеженному тротуару. Подбежав к дороге, они остановились перед знаком «стоп». Убедившись, что вблизи нет автомобилей – олени уверенно пересекли проезжую часть и помчались по своим делам. …

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть