Активісти запитали Авакова, коли запрацює Закон про відеофіксацію порушень на дорогах

01.03.2018 г. в 19:47, hmarochos.kiev.ua

Громадська організація «Екодія» звернулась до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за роз’ясненням, коли запрацює Закон України про відеофіксацію.

В інформаційному запиті активісти просять міністра відповісти на такі питання:

Що зроблено та які подальші кроки для запуску автоматичної фото- та відеофіксації?

Який кінцевий термін впровадження закону про відеофіксацію?

Чи знайдено інвесторів на технічне забезпечення та закупку камер відеофіксації?

Екодія в рамках кампанії #Звільни смугу займається питаннями зменшення впливу автотранспорту на довкілля, запобігання зміні клімату та підвищення привабливості громадського транспорту серед населення. Сьогодні в Києві є 19 смуг, що призначені для руху автобусів, тролейбусів, маршрутних таксі. Всупереч закону ними користуються водії приватних авто. Тому громадський транспорт не може безперешкодно рухатися та дотримуватися графіку роботи. Впровадження автоматичної фото- та відеофіксації, накладання штрафів за порушення спонукатиме водіїв не рухатись смугами для громадського транспорту.

Нагадаємо, 8 серпня 2015 року вступив в силу Закон України про відеофіксацію. Щоб він запрацював, 11 листопада 2017 року Кабмін прийняв постанову №833. Вона зобов’язує МВС протягом 3 місяців затвердити вимоги функціонування фото- та відеофіксації, процедуру накладання штрафів. Уже пройшло майже 4 місяці, але Міністерство внутрішніх справ досі не повідомило про результати.

загрузка...
Еще одна новость

Отмена норм Евро при импорте автомобилей: водители зря радовались

01.03.2018 г. в 19:47, autonews.ua

Верховная Рада, принявшая закон №5470-д, упростила ввоз в Украину импортных автомобилей. Теперь при прохождения таможни не нужно доказывать, что автомобиль соответствует тем или иным экологическим требованиям. Однако, ввозить коптящий, как паровоз, хлам и потом законно на нем ездить все равно не получится. Глава Всеукраинской ассоциации импортеров…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Лучшие производители ГБО

01.03.2018 г. в 19:47, «AvtoVod»

Новички, которые только знакомятся с рынком газового оборудования, теряются в обилии предложений и торговых марок. Представитель «Время Газа» рассказывает о брендах, зарекомендовавших себя с положительной стороны. В отличие от Украины, в Европе газовое автомобильное топливо рассматривается как полноценная альтернатива бензину еще с 70-х годов прошлого…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть