В Україну хлинули дешеві американські автомобілі

01.03.2018 г. в 20:55, auto.24tv.ua

За результатами лютого лідером продажів нових автомобілів в Україні став Volkswagen Golf Sportwagen 2015 року, який возять до нас зі США через заборону там продавати дизельні машини німецької марки, повідомляє auto.24tv.ua.

Український імпортер німецьких автомобілів Audi та Volkswagen у лютому привіз велику партію дизельних автомобілів 2015 року, які заборонені до продажу у США та деяких інших країнах. Незважаючи на те, що автомобілі випущені ще 2015 року, українці масово скуповують їх, чекають у багатомісячних чергах.

Причина такого ажіотажу – низька ціна. Наприклад, дизельний Volkswagen Golf Sportwagen 2015 року виробництва мексиканського заводу Volkswagen AG коштує близько 18 тис. доларів, а Audi A3, вироблена в Угорщині – 19,5 тис. євро. Для прикладу – такі ж бензинові моделі автомобілів 2017 року виготовлення коштують у півтори-два рази дорожче.

Завдяки масовим поставкам цих моделей в лютому марка Volkswagen зайняла перше місце в рейтингу продажів нових авто в Україні, продавши 830 машин (половина з них саме “Спортвагени”). Порівняно з минулим року цей бренд поліпшив свій результат у 2,2 рази, передає асоціація “Укравтопром”.

Загалом ринок нових автомобілів (якщо вважати такими моделі 2015 року виготовлення) зріс у лютому майже на 21% порівно з цим же місяцем рік тому. Результат минулого місяця – 5,9 тис. нових легковиків.

На другому місці у рейтингу продажів лютого – Toyota, яка посідала роком раніше третю сходинку рейтингу. При цьому лютневі реалізації машин цієї марки в Україні зросли в порівнянні з 2017 роком вдвічі і становили 697 шт.

Третє місце у лідера торішнього лютого Renault – 536 реєстрацій і 0,8% зростання.

загрузка...
Еще одна новость

«Искрометный» обгон неудачника показали на видео

01.03.2018 г. в 20:55, avtoblog.ua

В китайском Цзинмэне водитель явно не рассчитал расстояние между движущимися автомобилями и не учел уровень своего мастерства. Герой ролика очень старался обогнать одну из машин, но потерял контроль над автомобилем. Дальше последовал удар о ограждение, "полет" с искрами и столкновение с еще одной машиной. По информации местных СМИ, никто не пострадал. …

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Активісти запитали Авакова, коли запрацює Закон про відеофіксацію порушень на дорогах

01.03.2018 г. в 20:55, hmarochos.kiev.ua

Громадська організація «Екодія» звернулась до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за роз’ясненням, коли запрацює Закон України про відеофіксацію. -- В інформаційному запиті активісти просять міністра відповісти на такі питання: Що зроблено та які подальші кроки для запуску автоматичної фото- та відеофіксації? Який кінцевий термін впровадження…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть