Стало відомо, коли вирішиться доля «євроблях»

01.03.2018 г. в 23:40, tsn.ua

Як повідомляє ТСН.ua, керівник ГО “АвтоЄвроСила” Олег Ярошевич розповів що українські законотворці вирішили піти шляхом Молдови, яка мала схожу проблему з розмитненням імпортних автомобілів.

“Законопроект, який розробляється, є аналогом молдавського закону, який було введено, щоб зняти таку ж саму проблематику декілька років тому. Молдавський шлях обрали, бо він більше адаптований під радянський устрій законодавства. А ми ще не відійшли далеко від радянського”, – зауважив Ярошевич.

Він додав, що активісти мають отримати попередній текст законопроекту у період з 5-го до 9 березня, щоб провести громадські слухання, вивчити документ та за необхідності внести свої корективи і побажання.

“Ми розуміємо, що процентні ставки, які вони зараз виставляють, не є практичні. Свої побажання ми будемо вносити, щоб це були якісь розділені усереднені цифри. Наприклад, щоб це були дві цифри: 500 євро плата за розмитнення авто з об’ємом двигуна до 2,5 л і 1000 євро за авто з об’ємом двигуна до 3,5 л. Це зняло б питання і з корупційними схемами”, – наголосив Ярошевич.

При цьому хочеться нагадати, що пані Южаніна обіцяла законопроект ще в вересні 2017 року.

загрузка...
Еще одна новость

Україна може перетворитись на кладовище старих автомобілів

01.03.2018 г. в 23:40, hromadskeradio.org

Верховна Рада внесла зміни в закон «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів», спростивши таким чином ввезення та реєстрацію імпортних автомобілів. Голова Національного екологічного центру України Руслан Гаврилюк, вважає, що такий крок може перетворити Україну на кладовище старих автомобілів. Про це він…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Какой автомобиль выгоднее «пригнать» из США: названы лучшие б/у модели на американском рынке

01.03.2018 г. в 23:40, cardiagram.com.ua

Хотите купить себе подержанный автомобиль на американских аукционах, но еще не знаете, какую модель выбрать? Тогда советуем внимательно изучить доклад известной в США компании Consumer Reports, которая специализируется на исследовании потребительских рынков. Эксперты назвали лучшие подержанные автомобили, которые стоит покупать в 2018 году. В…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть