Електричну вантажівку Tesla Semi зняли на шосе: відеофакт

02.03.2018 г. в 10:46, maximum.fm

Одразу після анонсу електричної вантажівки від Tesla, виробники заявили, що планують не лише продавати машини, а й використовувати їх у своїх цілях.

Основним завданням моделі стане перевезення запчастин між складальними лініями Tesla в Каліфорнії та заводом з виробництва батарей Gigafactory в Неваді. Судячи з усього, слова у компанії не розходяться з ділом, адже цього тижня Tesla Semi зняли на відео на шосе I-80, що проходить через зазначені точки.

Зазначимо, що це перше відео, на якому електрична вантажівка рухається швидкісним шосе – раніше в мережі можна було побачити лише короткі розгони на тестових треках і вулицях міст. За словами очевидця, який рухався зі швидкістю 72 милі на годину (116 кілометрів на годину), Tesla Semi без зайвого поспіху обганяв їх по сусідній смузі на швидкості трохи більше, ніж 120 кілометрів на годину.

Свого часу Ілон Маск заявляв, що його компанія витрачає "гігантські" кошти на перевезення вантажів між своїми фабриками. У якийсь момент він навіть планував побудувати Hyperloop-лінію між цими двома точками силами компанії Boring Company, щоб знизити витрати на вантажоперевезення. Тепер же запуском вантажівок власного виробництва із запасом ходу в 480 та 800 кілометрів він повністю вирішить цю проблему, адже відстань між фабриками компанії становить близько 420 кілометрів.

Нагадаємо, що перша електрична вантажівка компанії Tesla Semi оснащується чотирма електродвигунами, які дозволяють їй розганятися до 100 км/год в завантаженому стані всього за 20 секунд. Tesla гарантує ресурс трансмісії Semi на рівні 1,6 млн км, що відповідає приблизно 40 навколосвітніх подорожей, а перші поставки клієнтам почнуться вже в 2019 році.

Нещодавно представник логістичної компанії DHL заявив, що за їхніми підрахунками покупка Tesla Semi окупиться вже за 1,5 року (а не за 2 роки, як вважалося раніше), а Ілон Маск пообіцяв перевершити анонсовані характеристики електричної вантажівки, зберігши ту ж вартість.

загрузка...
Еще одна новость

Пограничникам позволили конфисковывать автомобили

02.03.2018 г. в 10:46, autonews.ua

Верховной Радой Украины во втором чтении и в целом принят «Проект Закона о внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях и некоторые другие законы Украины относительно обеспечения пограничной безопасности государства» №5442. Таким образом, депутаты позволили пограничникам конфисковывать автомобили, на которых перевозили…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Старі порядки у поліції: правоохоронці ремонтують Пріуси власним коштом

02.03.2018 г. в 10:46,

Сотні новеньких Пріусів передають поліцейським, а вже за лічені місяці Тойоти потроху зникають з українських доріг. Чому ремонт службового автомобіля лягає на плечі самих правоохоронців та чому поліцейські не користуються страховкою — дізнавався Володимир Карабан.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть