КрАЗ-6322 – кращий інструмент для боротьби зі снігом (Фото)

03.03.2018 г. в 23:21, mmr.net.ua

Хоча суворі зими зі сніговими заметами охопили всю Україну. При негоді спеціальна техніка для боротьби зі снігом просто необхідна. З наявністю таких спецмашин на дорогах країни під час природних катаклізмів можна бути впевненими в безпеці дорожнього руху. І що важливо – уникнути аварій і непередбачених ситуацій на дорогах в негоду.

Немає нічого дивного, що більшість спецтехніки у парку МНС на базі автомобілів КрАЗ. Типовий приклад – оригінальний спецавтомобіль з снігоприбиральним обладнанням на повнопривідному шасі КрАЗ-6322. Фактично це стандартна, серійна машина, але зі спареною 4-дверною семимісною кабіною та навісним обладнанням у вигляді шнекороторної установки та відвала для прибирання снігу.

Шнекороторна установка має продуктивність по прибиранню снігу 1500 м3/год, ширина прибирання снігу становить до 2,74 м, а висота снігового покриву, яка забирається, – 1,2 м.

Відвал для прибирання снігу, довжиною 2,95 м, виготовлений з високоякісної сталі і посилений ребрами жорсткості. Ширина оброблюваної зони проїзної частини при роботі відвалом становить до 2,7 м, висота – 0,6 м.

загрузка...
Еще одна новость

КрАЗ-253/259 – секретна розробка з революційними нововведеннями

03.03.2018 г. в 23:21, mmr.net.ua

Наприкінці 1961 року в Міністерстві оборони були розроблені і затверджені вимоги до принципово нової гами тривісних 8-тонних повнопривідних вантажних автомобілів і активних автопоїздів. Їх головним розробником та виробником був призначений молодий і перспективний Кременчуцький автозавод, який був єдиним і найбільшим вітчизняним виробником вантажівок…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Пьяный парень прокатился c UBER на $1600

03.03.2018 г. в 23:21, economistua.com

20-летний студент из Нью-Джерси по имени Кеннет Бахман получил отрезвляющий счёт от Убер размером в 1,635 долларов после 300-мильной поездки из Западной Вирджинии в Нью-Джерси. Он не помнит, как заказывал такси. Как Бахман рассказал CBS Philly, он выпивал на вечеринке с друзьями в баре в Моргантауне, Западная Вирджиния. По его словам, он вызвал…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть