Злочинець не зміг вкрасти електромобіль не зрозумівши як ним керувати

04.03.2018 г. в 16:32, www.unn.com.ua

Аме­рика­нець Корі Ал­лен Патрік на­пав на водія елек­тро­мобіля в Остіні, штат Техас (США) і спро­бував викрасти й­ого ма­шину.

Водій елек­тро­мобіля Chevrolet Bolt EV зу­пинив­ся на одній з ву­лиць в Остіні шта­ту Те­хас. До ма­шини підійшов двад­ця­тивось­мирічний Патрік і на­казав, щоб водій вий­шов з неї. Після нет­ри­валої бо­роть­би і погроз влас­ник за­лишив елек­тро­мобіль, а й­ого місце зай­няв зло­чинець.

Дана модель автомобіля об­ладна­на сис­те­мою без­клю­чово­го дос­ту­пу і за­пус­ку – ав­то­мобіль роз­бло­кує дверні зам­ки, як­що до нь­ого підій­де влас­ник зі спеціаль­ним радіоб­релком. Щоб вклю­чити Bolt EV, потрібно на­тис­ну­ти кноп­ку за­пус­ку по­руч з кер­мом, а щоб поїха­ти – пе­ревес­ти се­лек­тор в по­ложен­ня Drive.

Через це злочинець не зміг поїха­ти з місця зло­чину, як не на­магав­ся. Тим ча­сом на до­помо­гу до влас­ни­ка елек­тро­мобіля прий­шов свідок, оз­броєний ма­чете, і зат­ри­мав нев­да­лого вик­ра­дача. Те­пер Патріку загрожує до 20 років тю­рем­но­го ув’яз­нення.

загрузка...
Еще одна новость

Українцям буде простіше дізнатися, де поліція встановлює фоторадари

04.03.2018 г. в 16:32, autonews.ua

Польські розробники мобільного додатку для водіїв — Yanosik, розширюють його кордони. Цього разу в межах досяжності програми стали майже всі країни Європи. Від зараз, водії, що збираються в подорож країнами Старого Континенту будуть інформовані про стаціонарні фоторадари, що реєструють швидкість і проїзд на червоне світло. Додатково спеціалісти цієї…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как правильно пользоваться «нейтралью» на АКПП

04.03.2018 г. в 16:32, autonews.ua

С использованием «нейтралки» в механической коробке все более-менее понятно. Тем же, у кого машина вооружена «автоматом», лучше вообще забыть о букве N на селекторе трансмиссии, и никогда не пользоваться этим загадочным режимом. Но для чего он тогда в принципе существует? Когда рукоятка «автомата» с классическим гидротрансформатором находится в…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть