Обмеження швидкості 50 км/год: в уряді запропонували альтернативу (ВІДЕО)

05.03.2018 г. в 07:32, mashyna.com.ua

У містах України не повинен діяти єдиний режим обмеження швидкості 50 км/год. Швидкісні обмеження необхідно встановлювати окремо для кожної вулиці, виходячи з реальних ризиків.

Про це в ефірі ObozTV заявив менеджер по реформам дорожнього сектора Міністерства інфраструктури України Віктор Загреба.

“Міста повинні мати право встановлювати ліміт виходячи з реальних факторів ризику на конкретній вулиці або районі міста. Коаліція громадських організацій розробила цікаву методику, як міста можуть оцінювати кожну вулицю і якою там може бути швидкість. Це об’єктивні індикатори, за якими мерії зможуть приймати рішення, де ставити 60-70 км/год, а де 40-30 км/год. Тобто 50 км/год – це не панацея. Не повинен бути єдиний ліміт на кожну вулицю, має бути варіативність”, – констатував він.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве ездит уникальная «Таврия» — Таврия на миллион

05.03.2018 г. в 07:32, autotheme.info

Автомобиль ЗАЗ-1306 представляет собой пикап с двухрядной 4-местной кабиной и изготовлен Научно-техническим центром «ЗАЗ Автотехника». Какие только автомобили не увидишь сегодня на киевских улицах. Особенно приятно когда попадаются не заморские лимузины и спорткары, а раритетные модели отечественного автопрома. Одна из них – ЗАЗ-1106 Pick-Up. Машина…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

6 важливих факторів, які вказують на швидку поломку автомобіля

05.03.2018 г. в 07:32, mashyna.com.ua

Автомобіль – це джерело підвищеного ризику, тому за ним потрібно дуже ретельно стежити. Будь-яка незначна на перший погляд дрібниця може привести до серйозних поломок, а разом з тим і до витрат. У цій статті розповімо про 6 ознаках, які сигналізують про швидку поломку авто. 1. Дивний колір вихлопних газів Норма, це коли з вихлопної труби виходить…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть