Як визначити знос двигуна

05.03.2018 г. в 12:49, ehow.com.ua

Проблеми, які виникають при роботі будь-якого двигуна, залежать від часу і умов його експлуатації. Щоб обійтися середнім ремонтом, потрібно вчасно діагностувати знос двигуна.

Знайте, якщо витрата моторної оливи становлять більше одного літра на 1000 км, це може означати, що деталі поршнів і циліндрів двигуна вже дуже зношені. Зверніться до фахівців, для заміру компресії. Якщо вона знижена, це теж може свідчити про знос важливих частин. Так само слід зазначити, що такі низькі показники, можуть бути внаслідок прогорання самих клапанів.

Для перевірки стану охолоджуючої рідини, тосолу або антифризу, необхідно для початку, завести непрогрітий автомобіль. Потім, без уповільнення зніміть кришку з бачка охолоджуючої рідини. Якщо ви виявили, що спливають бульбашки, це говорить про розгерметизацію прокладки ГБЦ, її необхідно замінити найближчим часом.

Будь-який фахівець вам скаже, як визначити знос двигуна по нагару на свічках запалювання. Увагу слід приділити тій частині свічки, яка безпосередньо входить в камеру згоряння, це ізолятор та електроди. Якщо виявлений нагар світло-сірого або бежевого кольору у вигляді попелу, то такий нагар не страшний, він утворюється від неякісного бензину й оливи. А от якщо ви побачили чорний і маслянистий нагар, є привід занепокоїтися. Причина цьому – несправність поршневих кілець і знос клапанів.

Якщо дим з вихлопної труби чорний і відчутно запах горілої оливи – це головна ознака зносу агрегату.

Так само ви можете визначити знос двигуна, по його нестабільній роботі, збільшенні часу для розгону, присутності сторонніх шумів тощо.

загрузка...
Еще одна новость

Porsche випустить незвичайне авто

05.03.2018 г. в 12:49, mashyna.com.ua

Німецька компанія Porsche має намір випустити літаюче таксі. Про це заявив директор з продажу компанії Детльов фон Платен. Менеджер бренду повідомив, що створення літаючого таксі дозволить оптимізувати доставку пасажирів в пункт призначення. «Якщо я їду на автомобілі з заводу Porsche в Цуффенхаузене в аеропорт Штутгарта, мені потрібно не менше…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найбанальніші хитрості перекупників при продажі авто

05.03.2018 г. в 12:49, mmr.net.ua

Не секрет, що будь-який продавець автомобілів на вторинному ринку намагається додати своєму товару презентабельний вигляд і приховати його недоліки. На які фокуси йдуть самі просунуті з них, повинен знати кожен покупець, особливо той, хто з технікою на «ви» або купує старий автомобіль вперше. Насамперед продавці машин намагаються скрутити пробіг…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть