Авто на єврономерах: стало відомо, скільки посередники заробили на українцях

06.03.2018 г. в 08:01, news.finance.ua

Фірми, які організували неконтрольоване ввезення в Україну авто на єврономерах, заробляють величезні кошти і всіляко перешкоджають спробам врегулювати ситуацію.

Про це заявив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Назаренко оцінив обсяг ринку посередницьких послуг: “В Україну, за оцінками активістів, заїхав мільйон “євроблях”, ДФСУ каже, що 500 тисяч. Відкрийте інтернет – скільки коштують посередницькі послуги з ввезення однієї “бляхи” через “верблюда”? 1000-1400 євро. Помножте 1000 євро, мінімальну суму, на 1 мільйон автомобілів. 1 мільярд євро готівкою українці передали цим фірмочкам”.

За його словами, ці гроші можуть потрапляти до держбюджету, якщо спростити процедуру розмитнення.

“Кому понесуть українці гроші, якщо держава зробить розмитнення 1400 євро? Люди підуть з цими грошима розмитнювати автомобіль, або понесуть якимсь невідомим людям і отримають авто, яке буде за документами належати якомусь полякові або литовській фірмі?” – задав Назаренко риторичне питання.

Однак, за словами експерта, така ініціатива викликає запеклий опір з боку фірм, які організували ввезення в Україну авто на єврономерах.

загрузка...
Еще одна новость

Крижана небезпека – весь Київ у бурульках

06.03.2018 г. в 08:01,

Крижані брили стали небезпечними для українців і падають прямо на голову пішоходам. Комунальники традиційно вішають попереджувальні червоні стрічки та чекають доки усе розтане. Деталі – у сюжеті.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стало відомо, кому медики дозволять сідати за кермо

06.03.2018 г. в 08:01, mashyna.com.ua

Кількість медичних протипоказань для українських водіїв суттєво зменшиться. Про це повідомляє uainfo.org. Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ підготував новий перелік медичних протипоказань для кандидатів у водії, який розміщено на сайті МОЗ у розділі громадських обговорень. Необхідність такого документа викликана імплементацією…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть