На паливному ринку України можуть відбутися істотні зміни неприємні для автомобілістів

05.03.2018 г. в 23:36, mmr.net.ua

На українському паливному ринку можливі кардинальні зміни. За даними учасників цього ринку, Кабмін готує пакет змін до законодавства, які полягають у введенні загороджувальних квот для підтримки українського виробника нафтопродуктів.

Олег Гез, член правління «Укрнафти», також закликав уряд до введення додаткових заходів для українських НПЗ. Крім того, вже схвалений проект рішення, який змінить порядок формування ціни на нафту на аукціонах «Укрнафти»: її збираються відв’язати від митної ціни на нафту.

Кому це треба?

Найпотужнішим з діючих НПЗ України нині є Кременчуцький. В останній роки, підприємство, контрольоване групою «Приват» наростило виробництво бензинів А-92 і А-95.

Разом з тим, споживання бензину на нашому ринку неухильно падає (люди все частіше вважають за краще дизельні авто або встановлюють ГБО). Щоб не зіткнутися з проблемою відсутності попиту на свою продукцію, і лобіюються зміни в законодавство.

Вартість бензину знову зросте?

Що це означає для звичайних автомобілістів? Те, що всі ми так не любимо і до чого вже звикли: вартість бензину однозначно зросте. Компанії, що реалізують паливо, ніколи не були помічені в альтруїзмі і однозначно покладуть всі квоти і мита на покупців.

За прогнозами експертів це може привести до дуже суттєвого подорожчання – близько 10% або 3 грн., З огляду на нинішні ціни.

Насправді, імпортне паливо і без всяких додаткових мит дорожче за українське і вітчизняний виробник навіть зараз знаходиться у вигідних умовах. Але, мабуть, дехто бажає збільшити свої доходи.

Крім того, існує також версія, що нові мита можуть бути введені для того, щоб служити “відмазкою” – ціни на нафту і нафтопродукти падають, а мережі АЗС хоч і знижують роздрібні цінники, але не так стрімко як того хотілося б. Нові мита можуть бути приводом для того, щоб зафіксувати вартість і навіть підняти її.

До речі, для самих власників українських НПЗ всі ці заходи в підсумку можуть навіть зашкодити. Так, перший час попит на їх продукцію зросте, але в довгостроковій перспективі чергове подорожчання призведе до чергового відтоку покупців від бензину і переходу на зріджений газ.

загрузка...
Еще одна новость

Названы самые популярные способы, которыми пользуются угонщики

05.03.2018 г. в 23:36, transmissia.net

Правоохранители рассказали о способах угона авто, к которым чаще всего прибегают злоумышленники. Среди них есть как классические, так и современные, с задействованием радиоэлектроники последнего поколения. Проверенные способы угонщиков Механическое проникновение — воры сначала взламывают дверь, а потом и замок зажигания. Для этого используются…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как спекулянты наживаются на украинцах, которые хотят купить доступный электрокар от Tesla

05.03.2018 г. в 23:36, autonews.ua

Еще недавно мы писали о том, что первая Tesla Model 3 в Европе была замечена на украинской границе, и вот — у нас в стране электрокар представлен официально. Отметим, что это первая модель американцев, нацеленная на массовый рынок. Предполагается, что в УкраинеTesla Model 3 в базовой конфигурации она будет стоить от $45 тыс, а в премиумной — от…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть