Найважливіші опції автомобіля

06.03.2018 г. в 10:10, mmr.net.ua

Легендарним німецький автовиробником Mercedes розпочав цілу програму, в якій легендарний автобренд викладає на YouTube ролики, в яких розповідає яким повинен бути ідеальним автомобіль. Причому критерії ідеальності визначають безпосередньо фахівці з Mercedes.

В одному з останніх роликів визначалися найважливіші для автомашини функції. Так на п’яте місце фахівці іменитого бренду розмістили необхідність наявності комфортабельних крісел. Саме крісла є одним з тих показників, які демонструють статусність автомобіля.

Четверте місце зайняла система Crosswind Assist, її зазвичай використовують на на габаритних автомобілях комерційного спрямування, наприклад, на фургонах Mercedes Sprinter. Завдяки цій системі водій має можливість контролювати автомобіль при сильному вітрі.

На третьому місці розташувався ідеально чистий салон. У цьому питанні в Mercedes досягли успіху, так як виробник застосовує салонні фільтри високої якості. Ці фільтри не дають можливості потрапляти в салон транспортного засобу пилу.

Друге місце зайняла така важлива функція як система Magic Ride Control. Вона проводить сканування дороги попереду автомобіля, причому робить це в режимі реального часу і змінює настройки підвіски, в залежності від якості поверхні дороги.

Ну і найважливішою і необхідною функцією фахівці назвали систему Mercedes Fit і Healthy. Вона стежить за фізичним самопочуттям водія, контролюючи його серцевий ритм. Все це відбувається через встановлені на рульовому колесі датчики.

загрузка...
Еще одна новость

У столиці негода спровокувала дві великі аварії на тепломережі

06.03.2018 г. в 10:10,

Цей вікенд виявився для столичних чиновників справді гарячим. Численні ДТП, проблеми зі старими трубами, гейзери з-під землі та провалля посеред вулиці. Такі от результати негоди в столиці.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобили на еврономерах: как на украинцах наживаются посредники

06.03.2018 г. в 10:10, politeka.net

Компании, которые занимаются ввозом автомобилей на еврономерах в Украину, получают огромную прибыль и не хотят, чтобы этот рынок контролировался законом. Такие фирмы препятствуют любым попыткам урегулировать ситуацию. Об этом сообщил генеральный директор Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко. По его словам,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть