За пошкоджене авто через ями на дорозі заплатять органи влади

06.03.2018 г. в 19:21, uainfo.org

Погана якість доріг, на жаль, не є рідкістю сьогодні. Ще гірше буває, коли машина потрапивши в яму, внаслідок чого з’являться значні ушкодження.

Тоді постає питання – хто має відшкодувати наявні збитки?

5 січня 2018 року Апеляційний суд Запорізької області по справі № 335/12881/16-ц дав відповідь на це питання, а саме вирішив: стягнути із Запорізької міської ради на користь автомобіліста матеріальну шкоду в розмірі 92478 грн 72 коп. шляхом списання вищезазначених грошових коштів з відповідних рахунків Виконавчого комітету Запорізької міської ради за неналежну якість доріг у м. Запоріжжя, внаслідок чого власник автомобіля зазнав шкоди.

З матеріалів справи вбачається, що 24 травня 2016 року в 21:45 на дорозі по вулиці Тиражної недалеко від АЗС «Укрнафта» водій «Honda Accord» в’їхав в яму глибиною 20 см, в результаті чого автомобіль отримав значні механічні пошкодження.

А тому, звернувшись до суду з позовом до Запорізькій міськраді і зажадав відшкодувати 92 478 гривень матеріальної шкоди та 10 000 гривень за моральну шкоду. В цьому році судове провадження закінчилися, і суд вирішив стягнути з міської ради відповідну матеріальну шкоду та 7 000 грн моральної шкоди.

А тому, коли ваш автомобіль потрапив у глибоку яму та зазнав значних ушкоджень, необхідно щоб поліцейські склали протокол по даній пригоді, призначити відповідну експертизу та звернутися до адвоката, щоб він підготував необхідні судові документи для подальшого успішного процесу.

загрузка...
Еще одна новость

Уже вписала себя в историю: украинцам предложили знаковую модель

06.03.2018 г. в 19:21, autotheme.info

Первый экземпляр Tesla Model 3, который был показан на выставке электромобилей Plug-In уже нашел своего владельца — на него оформлен предзаказ и внесен задаток. Первая на украинской земле Model 3 оказалась машиной в определенной мере «исторической»! «У первой Tesla Model 3, которую мы привезли, очень интересная медийная история. Эта машина участвовала…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чоловік розпорошив в авто дезодорант і закурив, і ось що сталося

06.03.2018 г. в 19:21, mmr.net.ua

Про те, що куріння шкодить здоров’ю, повідомляє кожна пачка цигарок, але про таку шкоду там не пишуть. Водій знищив автомобіль і опинився у реанімації через небезпечне поєднання двох компонентів. Прикрий інцидент трапився на парковці продуктового супермаркету в комуні Вудлон поблизу міста американського міста Балтімор вранці 1 березня. Водій автомобіля…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть