Нові медичні протипоказання для водіїв спричинили бурхливе обговорення

07.03.2018 г. в 11:24, auto.24tv.ua

На сайті Міністерства охорони здоров’я України оприлюднено проект наказу, в якому міститься перелік медичних протипоказань для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, повідомляє auto.24tv.ua.

Список протипоказань вийшов досить великим. В першу чергу в ньому значаться хвороби очей, відхилення зору. При цьому порушення відчуття кольору допускаються.

Ряд обмежень стосується інвалідів, що мають протези та у яких є проблеми з руками або ногами. До водіння пропонують не допускати людей, хворих на геморой, водянку яєчка чи сім’яного канатика.

Крім цього до водіння пропонують не допускати людей, які мають захворювання судин, вроджені чи набуті пороки серця, гіпертонічні хвороби, хвороби крові. Такий список хвороб набув широкого обговорення серед водіїв у соцмережах, адже людей з подібними проблемами здоров’я дуже багато, в тому числі серед водіїв.

загрузка...
Еще одна новость

Сеть АЗК WOG получила статус лучшего кофе-стопа в Киеве – исследование

07.03.2018 г. в 11:24, «AvtoVod»

Сеть АЗК WOG стала явным лидером среди сетей автозаправочных станций в категории «кофе» в 2017 году. 63% покупателей отметили, что «кофе на АЗК WOG самый вкусный», согласно данным маркетингового исследования, проведенного международной компания Nielsen в Киеве. Как отмечает Максим Пятаков, начальник управления общественного питания WOG, кофе…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В столиці біля власного автомобіля зарізали чоловіка

07.03.2018 г. в 11:24,

Весь двір у крові. Справжній жах сьогодні пережили мешканці елітного столичного будинку. Зухвале вбивство сталося неподалік урядового кварталу, буквально за кілька кроків від Адміністрації Президента.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть