В Україні власники різних авто отримали однакові номери (Фото)

07.03.2018 г. в 12:06, topgir.com.ua

Вже неодноразово повідомлялося про однакові номери на різних авто в складі урядових кортежів і VIP-осіб з бізнес еліти. Але цей випадок надзвичайний, оскільки власники різних машин з однаковими номерами самі не зрозуміли, як так вийшло, і викликали поліцію.

Як йдеться на сторінці Dtp.kiev.ua в Facebook, в ході перевірки патрульні з’ясували, що однакові номерні знаки на абсолютно різних авто, які навіть не збігаються по марці, це результат збою в базі! Яким чином, міг статися настільки курйозний «технічний збій» – буде з’ясовано в ході розслідування.

Відзначимо, часто можна зустріти в Україні двійники з ідентичними номерами, які збігаються по марці і моделі. Звичайно, гріх не згадати автомобілі-двійники з кортежу Порошенко з однаковими номерами.

загрузка...
Еще одна новость

Нові медичні протипоказання для водіїв спричинили бурхливе обговорення

07.03.2018 г. в 12:06, auto.24tv.ua

На сайті Міністерства охорони здоров’я України оприлюднено проект наказу, в якому міститься перелік медичних протипоказань для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, повідомляє auto.24tv.ua. Список протипоказань вийшов досить великим. В першу чергу в ньому значаться хвороби очей, відхилення зору. При цьому порушення відчуття кольору…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сеть АЗК WOG получила статус лучшего кофе-стопа в Киеве – исследование

07.03.2018 г. в 12:06, «AvtoVod»

Сеть АЗК WOG стала явным лидером среди сетей автозаправочных станций в категории «кофе» в 2017 году. 63% покупателей отметили, что «кофе на АЗК WOG самый вкусный», согласно данным маркетингового исследования, проведенного международной компания Nielsen в Киеве. Как отмечает Максим Пятаков, начальник управления общественного питания WOG, кофе…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть