День жерстяника в Україні: крижаний дощ перетворив дороги у скло

07.03.2018 г. в 13:53, www.autocentre.ua

Крижаний дощ став причиною сильної ожеледі на дорогах. Щоб запобігти дню жерстяника в Україні, водіїв закликають бути гранично акуратними і без необхідності не виїжджати на дороги на особистому автотранспорті.

Станом на 12:00 «Укравтодор» ухвалив рішення закрити рух транспорту в межах Волинської області до повної ліквідації негоди. Також введено обмеження руху вантажного транспорту в Хмельницькій області і, можливо, найближчим часом аналогічні заходи буде вжито в Рівненській та Київській областях.

На карті можна побачити, в яких областях 8 грудня очікується крижаний дощ і, як наслідок, – сильна ожеледиця на дорогах.

загрузка...
Еще одна новость

Visa и SOCAR объявляют о запуске QR платежей Visa в сети АЗС SOCAR

07.03.2018 г. в 13:53, «AvtoVod»

Киев, 5 марта, 2018 – Компания Visa и «SOCAR Украина» сегодня анонсировали запуск первого в Украине платежного решения на основе технологии QR-кода. Отныне потребители смогут легко оплачивать топливо и покупки с помощью мобильного приложения SOCAR LEVEL на любой из 61 АЗС сети SOCAR в Украине. Для этого нужно сначала привязать карту Visa к безопасному…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дешеві американські автомобілі заполонили Україну

07.03.2018 г. в 13:53, mashyna.com.ua

За результатами лютого лідером продажів нових автомобілів в Україні став Volkswagen Golf Sportwagen 2015 року, який возять до нас зі США через заборону там продавати дизельні машини німецької марки. Український імпортер німецьких автомобілів Audi та Volkswagen у лютому привіз велику партію дизельних автомобілів 2015 року, які заборонені до продажу…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть