Назаренко: Влада нам постійно бреше і робить все в своїх інтересах

07.03.2018 г. в 19:04, gazetavv.com

Коли я висловив незгоду з проектом Наказу Мінздраву стосовно обмежень права керування авто для українських водіів та переліку хвороб, при яких забороняє наш МОЗ сідати за кермо, я спеціально не процитував європейську Директиву 2006/126/ЄС з цього питання, яку ми маємо імплементувати в Украіні згідно Угоди з ЄС, бо чекав, що моі опоненти зішлються на цю Директиву ЄС мовляв «нам ЄС наказує таку заборону ввести» в надії, що іі ніхто не читав.. І опоненти нарешті заявили, що нібито вони вводять заборону керувати авто для украінців згідно стандарту ЄС!

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» написав генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Прочитайте уважно Директиву ЄС і проект Наказу Мінздраву! Проект повністю заперечує всі стандарти ЄС!

1)Додаток III До Директиви ЄС з цього питання називається

«МІНІМАЛЬНІ СТАНДАРТИ ФІЗИЧНОЇ І РОЗУМОВОЇ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ЗАСОБАМИ З МЕХАНІЧНИМ ПРИВОДОМ»!!!!!

2) Головний акцент в ЄС робиться на медичних перевірках мінімальних стандартів фізичної і розумової придатності для керування транспортними засобами, призначеними для перевезення людей або вантажів. Тобто, для автобусів, таксі і вантажівок, а не приватних легкових авто! Цитата:» (9) Під час видачі посвідчення водія і надалі з встановленню періодичністю водії мають надавати підтвердження дотримання ними мінімальних стандартів фізичної і розумової придатності для керування транспортними засобами, призначеними для перевезення людей або вантажів.

Але дійсно: «Державам-членам має бути дозволено запроваджувати медичне обстеження з метою гарантування дотримання мінімальних стандартів фізичної і розумової придатності щодо керування іншими автотранспортними засобами. «.. Має бути дозволено і для приватних легкових авто обмеження встановити , а не зобов’язано!! Є різниця?

3) А терпер уважно читайте Додаток 3 щодо переліку обмежень навіть для водіів автобусів, таксі і вантажівок! Дійсно є обмеження по керуванню авто при хворобах зору, опорно- рухового апарату, при серцево- судинних хворобах, які можуть спричинити раптову зупинку серця( якось так..), при епілепсії, при цукровому діабеті, при розумовій відсталості, при неможливості втриматись від споживання спиртних напоїв чи наркотиків під час керування авто! І я 100% з цим згоден. Так і потрібно зробити, як в ЄС ! Але порівняйте стандарти фізичної і розумової придатності для керування авто згідно Директиві ЄС і доморощений проект списку заборон на керування нашого Мінздраву! Де в ЄС заборона керування авто при грижах, свищах або смертельно небезпечних при керуванні авто геморою і хвороб( вибачайте!)) яєчка з сємєнним каналом?

Мій товариш Леонід Косянчук розповів мені, що з двома (страшно небезпечними при керуванні авто по версії Мінздраву!!) ГРИЖАМИ став п’ятиразовим Чемпіоном Украіни з автораллі! Куди Мінздрав дивився?

Згідно цій Директиві ЄС навіть алкоголікам, які припинили вживати спиртні напої, в ЄС дозволяють сідати за кермо (скажу Мінздраву по секрету, що в США іх навіть в поліцію беруть та в Президенти США вибирають (наприклад, Джордж Буш не раз казав, що він спиртне не вживає, бо він- алкоголік)!

Де в ЄС заборона керувати авто при ниркових хворобах, як в проекті Наказу МОЗ? Немає! А є інше:» 16.1. Посвідчення водія можуть видаватися або відновлюватися заявникам або водіям, які страждають від серйозної ниркової недостатності…»

І питання навіть не в цьому проекті Наказу Мінздраву! Питання в тому, що влада нам з Вами постійно бреше і робить все в своїх інтересах, створює нові корупційні оборудки та заборони, а нам пояснює, що нібито «так хоче ЄС», з впевненістю, що ніхто не буде читати справжні стандарти і вимоги ЄС! Нас з Вами тримають за дурнів.. А це сумно!

загрузка...
Еще одна новость

Новый виток подорожания бензина в Украине

07.03.2018 г. в 19:04, www.newsline.com.ua

Средняя цена на бензин марки А-95 на автозаправках в Киеве и области выросла на 50 копеек и по состоянию на 8 часов утра, 7 марта 2018 года, составляет 29,95 грн за литр. Такая цена установилась за счет подорожания самого дешевого А-95 на 1 гривну. Об этом свидетельствуют данные ресурса Vseazs.com. На Киевщине самый дешевый бензин марки А-95 сегодня…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Знайдено 90-річний автомобіль

07.03.2018 г. в 19:04, 1od.in.ua

У гаражі на території однієї з ферм в штаті Іллінойс виявили рідкісний автомобіль – Marmon Model L 1927 року. Колекціонери класичних машин і члени клубу власників Marmon вважають, що це останній екземпляр моделі, повідомляє видання News Tribune. Знайдений автомобіль простояв у гаражі більше 50 років. Раніше він належав Кенту Черпеске, прихильнику…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть