«Сула» – невідомий мікроавтобус від львівського інституту «Укравтобуспром» (ФОТО)

08.03.2018 г. в 14:18, mashyna.com.ua

В Україні свого часу спробували налагодити випуск багатоцільових автомобілів «Сула», які повинні були стати альтернативою «УАЗам».

Розробляти багатоцільові автомобілі «Сула» взявся львівський інститут «Укравтобуспром», який, до речі, недавно відзначив півстолітній ювілей, пише Автоцентр.

Зрештою, перший публічний показ нових автомобілів відбувся на ВДНГ в Києві, влітку 1993 року. Тоді були презентовані дві версії: мікроавтобус спеціальний для місцевих перевезень – модель 3980 і автомобіль швидкої допомоги – модель 3980. Був також побудований і пікап з подвійною кабіною – модель 3990, проте його на виставку до Києва не привезли.

Автомобілі «Сула» були побудовані на вузлах і агрегатах УАЗ-3303, але мали свій оригінальний кузов. Останній відрізнявся від «буханки» сучаснішим дизайном і збільшеними розмірами, що підвищувало його універсальність та комфортабельність. Носова частина дещо відрізнялася по дизайну у мікроавтобуса, пікапа і «швидкої».

Остання у санітарного автомобіля мала більш округлені форми, пікап і мікроавтобус були більш незграбними. Якщо в мікроавтобусі було встановлено лише невеликий відкидний люк для доступу в багажний відсік, то у швидкій допомозі – повноцінні підйомні двері.

Багатоцільові автомобілі «Сула» збиралися передати на завод «Агрореммаш» в місто Лубни, де планувалося налагодити їхнє серійне виробництво. Однак українська альтернатива «буханці» так і залишилася експериментальною.

загрузка...
Еще одна новость

Американцы нашли способ «реабилитировать» ДВС

08.03.2018 г. в 14:18, avtoblog.ua

Команда американских учёных нашла способ довести двигатели внутреннего сгорания до ранее недостижимых экологических стандартов. Их открытие может существенно продлить эру моторов, работающих на улеводородах, и отсрочить переход человечества на электрокары. Об открытии химиков из США сообщило издание N+1 со ссылкой на исследование, опубликованное на…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У киевской маршрутки на ходу отвалились колеса

08.03.2018 г. в 14:18, www.autocentre.ua

Попасть в ДТП на маршрутке в Киеве можно чаще всего из-за нарушения водителями правил дорожного движения. Недавняя авария с двумя автобусами «Богдан» на улице Елены Телиги тому подтверждение. В ней пострадало 14 человек и чудом удалось избежать жертв. Еще одна причина высокой аварийности маршруток – их плачевное техническое состояние. И здесь одна…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть